Jack Black twierdzi, że akcja „Jumanji 3” powinna toczyć się w kosmosie

Natalia Hluzow
07.05.2018 11:46
Jack Black twierdzi, że akcja „Jumanji 3” powinna toczyć się w kosmosie Fot. kadr z filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli"

Sukces kasowy filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli” od razu zaowocował pomysłem na kolejną część serii. Jack Black ma nawet pomysł, jak powinna ona wyglądać.

Klasyczny film familijny z Robinem Williamsem w roli głównej doczekał się sequela po ponad 20 latach od premiery. Trudno zatem dziwić się, że planszówkę z oryginalnej produkcji zastąpiła gra wideo, w której tym razem uwięziono graczy. Czy kolejna część filmu okaże się jeszcze bardziej futurystyczna? Jack Black, który w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” wcielił się w postać Bethany’ego, ma na to pewien pomysł.

Jack Black o 3. części „Jumanji”

Aktor w rozmowie z MTV wyznał, że chciałby, by kolejna przygoda z Jumanji nie toczyła się już w dżungli, lecz w… kosmosie! A także żeby skupiła się na początkach całej historii. Jak powiedział:

Myślę, że przeniesiemy ją w kosmos. Ponieważ moim pytaniem w kwestii Jumanji jest „Czym jest ta gra? Kto ją wynalazł?” To musiała być jakaś obca technologia. Prawda? Albo jakaś magia szalonego szamana z dżungli. Ja chcę wiedzieć skąd to pochodzi. Dawać mi tu pieprzoną genezę!

„Jumanji 3” – kiedy premiera?

„Jumanji: Przygoda w dżungli” zarobił niemal miliard dolarów na całym świecie, co automatycznie skłoniło producentów do planowania powtórki z tej pełnej przygód i humoru rozrywki. W filmie mają powrócić nie tylko Jack Black, ale również Dwayne Johnson, Kevin Hart i Karen Gillan. Czy bohaterowie faktycznie przeniosą się w przestrzeń kosmiczną? Czy tak jak sugeruje Jack Black produkcja będzie prequelem, który wyjaśni pochodzenie przedziwnej gry? Przekonamy się w przyszłym roku. „Jumanji 3” ma zadebiutować na ekranach kin w grudniu 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.