"Jurassic World 3" - kolejny zwiastun filmu o dinozaurach. Zobaczcie zapowiedź końca sagi

29.04.2022 10:36
"Jurassic World 3" - kolejny zwiastun filmu o dinozaurach. Zobaczcie zapowiedź końca sagi Fot. Universal Pictures - Amblin Ente/Collection Christophel/East News

Nadchodzi koniec kolejnej trylogii o dinozaurach - po "Upadłym Królewstwie", przyszedł czas na "Dominion". W filmie Chris Pratt będzie m.in. uciekał przed wielkimi jaszczurami na skuterze.

Jurassic World: Dominion - zobaczcie kolejny zwiastun produkcji

Nowy zwiastun "Jurassic World: Dominion" (podobnie jak ten pierwszy) zapowiada nam absurdalną przygodę osadzoną w świecie, który zamieszkiwany jest przez dinozaury. Te polują na ludzi, biegają po nizinach USA i ogólnie zaburzają światowy ekosystem. 

Polecamy

Fanów oryginału być może kupi powrót Laury Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma w nowym filmie. Zwiastun sugeruje nam, że na szczęście będą pełnili całkiem ważne role w "Dominion", co powinno ucieszyć widzów kochających "Park Jurajski". Sprawdźcie wideo poniżej:

W filmie oprócz trójki z oryginalnego filmu pojawią się również gwiazdy poprzednich części, czyli Bryce Dallas Howard oraz Chris Pratt.

Polecamy

Jeśli chodzi o fabułę filmu, to akcja "Jurassic World: Dominion" odbywa się 4 lata po wydarzeniach z poprzedniej części. Przez ten czas, dinozaury nieco się rozmnożyć i przyzwyczaić do życia na współczesnej Ziemi. Ten układ nie może jednak przetrwać, więc ludzkość zaczyna toczyć bój o bycie dominującym gatunkiem na świecie.

Film "Jurassic World: Dominion" ma zadebiutować w kinach 10 lipca 2022 roku, czyli ponad rok od pierwotnej daty premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.