"Jurassic World 3" z nowym tytułem i pierwszym zdjęciem z planu produkcji o dinozaurach

26.02.2020 15:45
"Jurassic World 3" z nowym tytułem i pierwszym zdjęciem z planu produkcji o dinozaurach Fot. Amblin ent/Apaches Ent/Legendary Ent/Universal Pictures/East News

Oficjalnie ruszyły zdjęcia do 3. odsłony przygód Owena (Chris Pratt), zaklinacza raptorów, który pracował w parku rozrywki Jurassic World. Jak brzmi oficjalny tytuł kontynuacji?

Dwie poprzednie produkcje z sagi "Jurassic World" zarobiły na całym świecie prawie 3 miliardy dolarów. Całkiem zrozumiały jest więc fakt, że producenci zdecydowali się na stworzenie kolejnego filmu, który ma zamknąć historię "jurajskiego świata". Nowa odsłona ma nosić tytuł "Jurassic World: Dominion" (po polsku "władza, zwierzchnictwo") i wiemy też, że pojawią się w niej bohaterowie z oryginalnych filmów.

Jurassic World 3 - znamy tytuł i datę premiery

Twórcy potwierdzili bowiem, że oprócz Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, w filmie powrócą też Laura Dern, Jeff Goldblum oraz Sam Neil - bohaterowie oryginalnego "Parku Jurajskiego" z lat 90. Aktorzy pojawią się oczywiście jako swoje kultowe postaci, czyli kolejno: doktor Ellie Sattler, doktor Alan Grant, oraz doktor Ian Malcolm. Ich obecność definitywnie spodoba się fanom oryginalnych filmów Spielberga.

Przeczytaj także

Oficjalne rozpoczęcie zdjęć do "Jurassic World: Dominion" nastąpiło 24 lutego 2020 roku, co postanowił uczcić reżyser filmu, Colin Trevorrow. Artysta udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z planu, na którym potwierdził tytuł nadchodzącej produkcji z "Jurajskiego świata":

Premiera filmu "Jurassic World: Dominion" planowana jest na 11 czerwca 2021 roku. Szczegóły fabuły pozostają nieznane, ale po końcówce 2. części możemy wnioskować, że szykuje się niemalże prawdziwa "wojna" między ludźmi a dinozaurami.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.