"Jurassic World: Dominion" - zobaczcie pierwszą oficjalną zapowiedź filmu o dinozaurach

22.06.2021 13:12
"Jurassic World: Dominion" - zobaczcie pierwszą oficjalną zapowiedź filmu o dinozaurach Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź "Jurassic World: Dominion", który jest... zwiastunem zwiastuna. Ten bowiem ma się pojawić w kinach z okazji premiery "Szybkich i wściekłych 9". 

Jurassic World: Dominion - oto zwiastun zwiastuna filmu

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny materiał wideo związany z "Jurassic World: Dominion", czyli kolejną już odsłoną serii "Park Jurajski". To pokazuje nam bardzo naturalistycznie wyglądające fragmenty filmu, w których dinozaury są nagrywane niczym w filmach dokumentalnych BBC, czy National Geography.

Polecamy

Nie obyło się jednak bez konfliktu - zwiastun kończy się bowiem zderzeniem dwóch wielkich drapieżników, nawiązując do walki o tytułowy "Dominion". 

Krótka zapowiedź jest jedynie przedsmakiem rozbudowanego zwiastuna, który fani mają zobaczyć już w najbliższy weekend (tj. od 25 czerwca 2021 roku) w kinach z okazji premiery "Szybkich i wściekłych 9". Materiał zobaczycie poniżej:

Polecamy

Twórcy potwierdzili, że oprócz Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, którzy grają główne role w produkcjach z serii "Jurassic World", w filmie powrócą też Laura Dern, Jeff Goldblum oraz Sam Neil - bohaterowie oryginalnego "Parku Jurajskiego" z lat 90.

Aktorzy pojawią się oczywiście jako swoje kultowe postaci, czyli kolejno: doktor Ellie Sattler, doktor Alan Grant, oraz doktor Ian Malcolm. Ich obecność definitywnie spodoba się fanom oryginalnych filmów Spielberga.

Film "Jurassic World: Dominion" ma zadebiutować w kinach 10 lipca 2022 roku, czyli ponad rok od pierwotnej daty premiery (10 czerwca 2021; ta została oczywiście przesunięta z powodu pandemii). 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.