Już jest zwiastun „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
29.11.2017 15:23
Już jest zwiastun „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

Marvel Studios w końcu zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu „Avengers: Infinity War”. Najwięksi superbohaterowie Marvela łączą siły, żeby pokonać zagrożenie, jakim jest potężny Thanos. 

Fani serii „Avengers” czekali na ten moment od wielu miesięcy. Szczęśliwcy, którzy odwiedzili Comic Con w San Diego 2017, mieli okazję zobaczyć zapowiedź filmu „Infinity War”. Chociaż amatorskie nagranie wyciekło do sieci, szybko z niej zniknęło. Widzowie spodziewali się, że zwiastuna 3. części „Avengers” podczas premiery filmu „Thor: Ragnarok”. Twórcy kazali jednak czekać. Czekanie wydłużało się w nieskończoność. Pojawiały się kolejne zapowiedzi, a twórcy filmu rozpoczęli oficjalne odliczanie dwa dni przed premierą zwiastuna na swoim Twitterze.

W końcu jest! Poniżej prezentujemy długo wyczekiwany trailer:

Pojawia się w nim większość herosów z MCU, którzy pojawili się w ciągu ostatnich 10 lat na kinowym ekranie. Poważne zagrożenie dla całego wszechświata jakim jest Thanos, sprawi że zwaśnieni bohaterowie znowu połączą siły. Pojawią się też postaci, które nigdy wcześniej nie spotkały na swojej drodze żadnego z członków Avengers. Mowa oczywiście o Strażnikach Galaktyki

W zwiastunie zarysowano nie tylko główną oś fabularną, czyli ostateczną walkę z Thanosem o Rękawicę Nieskończoności. Ponownie zobaczymy rozwijający się romans Visiona i Scarlet Witch, spotkamy ukrywających się przed światem Kapitana Amerykę, Black Widow, Winter Soldiera i Falcona, powrócą Dr Strange i Spider-Man, który tym razem wystąpi w kostiumie oferowanym przez Tony'ego Starka pod koniec „Homecoming”. Na Ziemię znowu przybędzie Thor, który po drodze spotka Strażników Galaktyki. 

Jak zakończy się ta niesamowita potyczka? Dowiemy się już 25 kwietnia 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.