Kapitan Ameryka to Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood"? Zabawna fanowska teoria

24.09.2019 12:09
Kapitan Ameryka to Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood"? Zabawna fanowska teoria Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/ Marvel Studios

Zastanawiacie się co Steve Rogers robił ze swoich życiem po cofnięciu się w czasie? Jeden z fanów stworzył ciekawą teorię na ten temat.

W jednej z końcowych scen "Avengers: Endgame" dowiedzieliśmy się, że Kapitan Ameryka porzucił rolę superbohatera i cofając się w czasie przeżył życie u boku Peggy Carter. Wielu fanów ciekawiło jednak, co Steve Rogers porabiał w trakcie swojego długiego życia (dożył bowiem ponad 100 lat). Jeden z fanów Marvela stworzył na ten temat ciekawą teorię. Jego zdaniem Steve został... Panem Rogersem z programu "Mister Roger's Neighborhood".

Kapitan Ameryka to Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood"?

Na Reddicie pojawiła się luźna myśl, która szybko przekształciła się w fanowską teorię. Zakłada ona, że Pan Rogers z "Mister Roger's Neighborhood" to w rzeczywistości Kapitan Ameryka. "Mister Roger's Neighborhood" to program edukacyjny dla dzieci, emitowany w latach 1968-2001. Prowadzący, Pan Rogers rzecz jasna, przemawiał w nim bezpośrednio do młodych widzów, traktując ich (w przeciwieństwie do innych tego typu programów), jak inteligentnych ludzi. Na antenie przeprowadzał rozmaite eksperymenty i przekazywał najmłodszym wiedzę z różnych dziedzin.

Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że brzmi to, jak coś, co faktycznie mógłby robić Steve Rogers (zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie drugą scenę po napisach z filmu "Spider-Man: Homecoming"). Do tego dochodzi też oczywiście zbieżność nazwisk obu Panów. Trzeba zatem przyznać, że choć teoria brzmi absurdalnie, ma jakiś sens. W końcu nikt z nas nie uwierzy, że poczciwy i obowiązkowy Steve Rogers spędził życie na kanapie przed telewizorem.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - fan dostrzegł intrygujący szczegół dotyczący podróży w czasie

Co ciekawe, 28 listopada 2019 roku zadebiutuje film zatytułowany "A Beautiful Day In The Neighborhood", gdzie w postać Pana Rogersa wcieli się Tom Hanks.

Zobacz też: Tom Hanks uczy dzieci życia w zwiastunie filmu "A Beautiful Day In The Neighborhood" 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.