Kapitan Marvel i Wonder Woman zaręczyły się na Comic Conie w Detroit

21.05.2019 16:54
Kapitan Marvel i Wonder Woman zaręczyły się na Comic Conie w Detroit Fot. materiały prasowe

Marvel kontra DC? A czemu nie można lubić obydwóch uniwersów? Z takiego założenia wyszły dwie kobiety, które postanowiły zawrzeć małżeństwo podczas Comic Conu. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że jedna z nich przebrała się za Kapitan Marvel, druga natomiast za Wonder Woman.

W świecie komiksów ciężko jest znaleźć potężniejsze superbohaterki od Kapitan Marvel i Wonder Woman. Obydwie heroiny od lat są jednymi z najważniejszych postaci w swoich uniwersach i pełnią przywódcze role w Lidze Sprawiedliwości oraz Avengers. Jedynym punktem konfliktu może być fakt, że pochodzą one z "rywalizujących" ze sobą uniwersów. To jednak nie przeszkodziło pewnej młodej parze z Ohio w wyznaniu sobie miłości.

Wonder Woman i Kapitan Marvel zaręczyły się

Jak podaje portal Detroit Free Press, jedna z par obecnych na Comic Conie w Detroit miała naprawdę ciekawy tydzień. Ashlay Vansickle postanowiła świętować wydarzenie poprzez przebranie się za Kapitan Marvel, bohaterkę wielu komiksów, a także solowego filmu z Brie Larson w roli głównej. Kobieta postanowiła skorzystać z przemiłych warunków zapewnianych przez Comic Con i oświadczyła się swojej dziewczynie Deannie Maskli, która przebrała się za Wonder Woman.

Według informacji podanych przez portal, para pochodzi z Ohio i spotyka się od około roku. To właśnie Vansickle wpadła na pomysł, by się oświadczyć i to ona była prowodyrką oraz organizatorką wypadu do Detroit na tamtejszy Comic Con. Jak sama powiedziała:

Nasza cała relacja i nasze życia kręcą się wokół komiksów i superbohaterów.

Przeczytaj także

Mascie przyznała natomiast, że Vansickle była pierwszą osobą, z którą podzieliła się swoją pasją do komiksów: 

Jest właściwie pierwszą dziewczyną... właściwie pierwszym człowiekiem, któremu powiedziałam, że lubię komiksy. Ona pomogła mi uwierzyć w siebie.

Vansickle spędziła 3 ostatnie miesiące na planowaniu i pracowaniu z fotograf Susan Onysko, aby wyszło wyszło jak najlepiej. Artystka chciała zrobić sesję zdjęciową z Maskią, ale Vansickle im skrzętnie przerwała, zadając jej bardzo ważne pytanie. Zobaczcie zdjęcia: 

Wonder Woman 1984 - kiedy premiera?

Tak jak wspomnieliśmy - "Kapitan Marvel" pojawiła się w kinach w marcu 2019 roku. Bohaterkę mieliśmy też okazję zobaczyć w filmie "Avengers: Endgame". Jeśli chodzi zaś o Wonder Woman, to jej nowe przygody zobaczymy już w czerwcu 2020 roku, kiedy to zadebiutuje "Wonder Woman 1984". 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.