06.12.2018 13:46

Kapitan Marvel powraca w niskobudżetowym remake'u zwiastuna filmu

Jak wyglądałby najnowszy film Marvela, bez wielomilionowego budżetu? Twórcy kanału Dumb Drum postanowili to sprawdzić, robią niskobudżetowy zwiastun produkcji.

Kapitan Marvel (Dumb Drum/YouTube)
foto: Dumb Drum/YouTube

Na początku grudnia 2018 roku w sieci pojawił się drugi zwiastun filmu "Kapitan Marvel". Fani superbohaterki z kanału YouTube Dumb Drum postanowili odtworzyć pierwszą zapowiedź produkcji za pomocą własnoręcznie (i to dosłownie) wykonanego remake'u. Jak im wyszło?

"Kapitan Marvel" - zwiastun w wersji niskobudżetowej

Okazuje się, że żeby zrobić porządne kino superbohaterskie wcale nie trzeba milionów dolarów budżetu. Wszystko można stworzyć po taniości. Nawet efekty specjalne! Udowodnili to twórcy z kanału Dumb Drum, którzy odtworzyli pierwszy zwiastun "Kapitan Marvel" wydając na to kilkanaście dolarów. Przekonajcie się sami.

Jak widać taśma klejąca, trochę kartonu, klocki Lego, odrobina kreatywności i krztyna talentu plastycznego mogą zdziałać cuda. Co prawda bez znajomości oryginału w pewnych momentach można mieć pewne wątpliwości, na co właściwie się patrzy, ale i tak jest bardzo dobrze. Szczególnie że aktorka wybrana do roli tytułowej bohaterki naprawdę przypomina Brie Larson. Wideo zostało zadedykowane zmarłemu w listopadzie 2018 roku Stanowi Lee

"Kapitan Marvel" - kiedy premiera?

21. film Marvel Studios zadebiutuje na dużym ekranie już niedługo. Solowe przygody Carol Danvers będziemy mogli zobaczyć już 8 marca 2019 roku. Jeśli jesteśmy już przy trailerach, to warto pamiętać, że w piątek 7 grudnia 2018 roku ma się pojawić pierwszy zwiastun "Avengers 4". Dzięki zapowiedzi w końcu poznamy tytuł filmu. Dzień później prawdopodobnie zobaczymy pierwszą zapowiedź kolejnej produkcji, która trafi do kin w 2019 roku. Chodzi o trailer filmu "Spider-Man: Far From Home". "Avengers 4" pojawi się w kinach 26 kwietnia 2019 roku, a nowe przygody Spider-Mana zobaczymy kilka miesięcy później - 4 lipca. Ciekawe czy też doczekają się niskobudżetowych wersji?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Brie Larson Captain Marvel Samuel L. Jackson Marvel