10.07.2019 13:13

Kapitan Marvel została Jedi? Samuel L. Jackson potwierdza

Na Instagramie Brie Larson pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka przebrała się za Jedi. Samuel L. Jackson, który wcielał się Mace'a Windu w zabawny sposób skomentował fotografię.

Brie Larson i Samuel L. Jackson
foto: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Można pokusić się o stwierdzenie, że produkcje Marvel Studios są takim samym filmowym fenomenem, jak swego czasu "Gwiezdne Wojny". Aktorzy, biorący udział w produkcjach o superbohaterach mają jednak duży szacunek do kosmicznej sagi stworzonej przez George'a Lucasa. Tym bardziej, że jedna z gwiazd MCU występowała też w jednym z epizodów "Star Wars". Okazuje się, że Samuel L. Jackson wciąż potrafi wyczuć Moc.

Brie Larson jako Jedi

Na Instagramie Brie Larson pojawiła się zabawna fotografia. Gwiazda "Kapitan Marvel" założyła szatę Jedi, a w dłonie chwyciła miecz świetlny. Aktorka stoi na mostku ze statku Imperium w pozie godnej Obi-Wana. Jak widać, prezentuje się całkiem dobrze.

Samuel L. Jackson, który od ponad 10 lat wciela się w Nicka Fury'ego, występował u boku Larson w "Kapitan Marvel". Postanowił skomentować fotkę koleżanki z planu, potwierdzając, że w aktorce drzemie prawdziwa Moc.

"

Moc jest w niej silna!!! Midi-chloriany wyszły poza skalę!! "

Jackson wcielił się również w postać Mace'a Windu - jednego z największych mistrzów Jedi swoich czasów. Początkowo podobnie jak Yoda, był przeciwny szkoleniu na Jedi młodego Anakina Skywalkera. Mimo że wyczuwał w nim duży potencjał, uważał, że chłopak nie powinien umieć posługiwać się Mocą. Jako jeden z nielicznych mistrzów potrafił za sprawą Mocy tak zwanych "punktów przełomu" - kamieni milowych w historii galaktyki. Nie może się więc mylić, co do Mocy Larson.

Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Przeczytaj także Zepsuty Tesseract, sztuczny kot i impreza Skrulli - zobacz wpadki z planu "Kapitan Marvel"

"Gwiezdne Wojny IX" - kiedy premiera?

Niestety Windu nie posłuchał głosu serca i po śmierci Qui-Gon Jinna zgodził się zrobić z Anakina adepta Jedi. Skończyło się to dla niego śmiercią z ręki młodego Skywalkera. To jednak dawne dzieje. Obecnie wszyscy fani "Gwiezdnych Wojen" wyczekują IX epizodu - ostatniej części nowej trylogii. Wśród nich na pewno nie zabraknie Brie Larson. Premiera filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. odrodzenie" odbędzie się 19 grudnia 2019 roku.

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny IX": Powrót Luke'a Skywalkera, nowi bohaterowie, złoczyńca i kosmici

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Brie Larson Captain Marvel Samuel L. Jackson Disney Marvel Star Wars