20.12.2018 13:02

Kasia, Piotruś i marihuana w pierwszym zwiastunie komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3"

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Jak zmienili się bohaterowie filmu po 30 latach od premiery pierwszej części?

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
foto: kadr z filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Są takie polskie komedie sprzed lat, które można oglądać w zapętleniu i nigdy się nie znudzą. Tuż obok "Misia", "Seksmisji", "Samych swoich", czy "Kingsajzu" spokojnie można postawić serię "Kogel Mogel". Już niebawem do kin wejdzie trzecia część historii o Kasi, Piotrusiu i ekscentrycznej rodzinie Wolańskich zatytułowana "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun komedii.

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - zwiastun filmu

Od premiery komedii w reżyserii Romana Załuskiego w 2018 roku mija 30 lat. Polscy twórcy najwyraźniej poszli w ślady amerykańskich filmowców, którzy powołują do życia kontynuacje po wielu dekadach od debiutu oryginału. W styczniu 2019 roku zobaczymy, jak potoczyło się życie Kasi Solskiej, Barbary i Mariana Wolańskich, oraz dorosłego Piotrusia. Poznamy również nowych bohaterów, między innymi syna głównej bohaterki o imieniu Marcin, a także siostrę pociechy państwa Wolańskich. Jak prezentuje się zwiastun?

W trailerze oprócz fragmentów "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" pojawiają się sceny z pierwszej części komedii, a także znane cytaty, które weszły do mowy potocznej wielu Polaków. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że syn Kasi postanowił rozpocząć nie do końca legalny interes z marihuaną w roli głównej, a  Barbara Wolańska zostanie celebrytką nie do zniesienia.

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - kiedy premiera?

W filmie reżyserowanym przez Kordiana Piwowarskiego ze scenariuszem Ilony Łepkowskiej wystąpią Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski oraz Michalina Sosna. Trzecią część przygód Kasi Solskiej zobaczymy już 25 stycznia 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Kogel-Mogel