14.05.2020 11:43

Kate Winslet i Zoe Saldana na nowym zdjęciu z planu "Avatara 2" [FOTO]

W sieci ukazało się kolejne zdjęcie z planu drugiej odsłony "Avatara". Tym razem otrzymaliśmy wgląd w kulisy kręcenia podwodnych scen.

Foto: face to face/Reporter/ East News
Foto: face to face/Reporter/ East News

Choć wstrzymano prace na planie, 20th Century Studios nie pozwala nam zapomnieć o 2. części "Avatara". W sieci ukazało się właśnie najnowsze zdjęcie z planu, na którym widzimy aktorów w gigantycznym basenie.

"Avatar 2" - Kate Winslet i Zoe Saldana na nowym zdjęciu z planu 

Na najnowszej fotce z planu widnieją główne gwiazdy produkcji - Zoe Saldana i Sam Worthington oraz "nowe nabytki obsadowe", czyli Kate Winslet i Cliff Curtis. Aktorzy znajdują się w gigantycznym basenie o pojemności niemal 3.5 mln litrów wody. To właśnie w nim nagrano większość zdjęć wodnych.

Foto: face to face/Reporter/ EastNews
Foto: face to face/Reporter/ EastNews
Przeczytaj także "Avatar 2" - Sigourney Weaver na nowym zdjęciu z planu filmowego

W kolejnych odsłonach "Avatara" w swoich rolach powrócą Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Joel David Moore, Stephen Lang i Matt Gerald. Pojawią się też nowe twarze w postaci między innymi Kate Winslet, Cliffa Curtisa i Oony Chaplin.

"Avatar 2" zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Kolejne odsłony ukażą się kolejno 22 grudnia 2023 roku, 20 grudnia 2024 roku oraz 17 grudnia 2027 roku.

Foto: materiały prasowe 20th Century FOX
Foto: materiały prasowe 20th Century FOX
Przeczytaj także James Cameron zaprezentował grafiki koncepcyjne do kontynuacji "Avatara"
Tagi: Film News Avatar