Kate Winslet miała wypadek na planie filmowym. Trafiła do szpitala w Chorwacji

20.09.2022 10:27
Kate Winslet miała wypadek na planie filmowym. Trafiła do szpitala w Chorwacji Fot. Invision/Invision/East News

Gwiazda "Titanica" trafiła do szpitala ze względu na wypadek, który przydarzył jej się na planie zdjęciowym do filmu "LEE". Co się stało znanej aktorce?

Kate Winslet trafiła do szpitala

Jak podaje Deadline, Kate Winslet miała wypadek na planie zdjęciowym "LEE". Zdjęcia do produkcji mają miejsce w Chorwacji. Według ustaleń, zdobywczyni Oscara przewróciła się na planie. Agent gwiazdy na bieżąco informuje media o stanie zdrowia swojej klientki.

Polecamy

Na szczęście wypadek nie był poważny:

Kate poślizgnęła się i została zabrana do szpitala - to środek ostrożności wymagany przez produkcję. Wszystko jest w porządku i zgodnie z planem wróci do pracy jeszcze w tym tygodniu.

Nie zdradzono szczegółów dotyczących zdarzenia. Nie poinformowano o tym co konkretnie się stało Kate Winslet, ale skoro niebawem ma wrócić na plan, to raczej nie powinniśmy się martwić stanem zdrowia aktorki.

Polecamy

Kate Winslet pracuje nad "LEE" od 2015 roku. Aktorka wcieli się w korespondentkę wojenną Lee Miller, która działała jako modelka Vogue'a, a potem zmieniła branżę i stała się korespondentką podczas II wojny światowej. 

Poza Winslet w obsadzie znaleźli się m.in. Marion Cotillard, Jude Law, Andrea Riseborough i Josh O'Conner. Za reżyserię odpowiada Ellen Kuras. Miller pokazała wojnę na alianckich liniach frontu i zdemaskowała okrucieństwa hitlerowskich Niemiec popełnionych na społeczności żydowskiej.

Produkcja opowie bowiem o 10-letnim wycinku z życia Lee Miller, który zdaniem twórców zdefiniował główną bohaterkę. Na razie nie wiadomo, kiedy "LEE" trafi na ekrany kin.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.