10.01.2017 12:53

Katherine Waterston we krwi na zdjęciu z „Obcego: Przymierze”

Choć mogliśmy zobaczyć już nawet zwiastun filmu, to w sieci wciąż pojawiają się kolejne zdjęcia z nadchodzącego filmu Ridleya Scotta.

Katherine Waterston we krwi na zdjęciu z „Obcego: Przymierze”
foto: materiały prasowe

O filmie „Obcy: Przymierze” wiadomo już całkiem sporo. Widzieliśmy garść zdjęć z planu, o swojej podwójnej roli opowiedział Michael Fassbender, udostępniono także datę premiery dzieła. A to będzie opowieścią o załodze statku kolonizacyjnego Przymierze. Załoganci odnajdują planetę, która wygląda jak raj, ale naprawdę jest mrocznym, niebezpiecznym światem, którego jedynym mieszkańcem jest syntetyczny David, ostatni ocalały z ekspedycji Prometeusz.

W filmie stanowiącym punkt łączący „Promoteusza” z „Obcym” z 1979 roku ujrzymy m.in. Katherine Waterston. Aktorka wcieli się w postać Daniels, a w sieci możemy zobaczy nowe zdjęcie z jej wizerunkiem:

kat

Katherine Waterston opowiedziała o swojej bohaterce i o tym na ile jest ona podobna do Ripley, w którą w oryginale wcieliła się Sigourney Weaver:

"

Nigdy nie wie się z czego jest się zbudowanym, dopóki się tego nie przetestuje. Obie są gotowe do jasnego myślenia w naprawdę szokujących i niewyobrażalnych scenariuszach. To interesujące grać kogoś kto potrafi funkcjonować w takim chaosie. Jestem bardzo wrażliwa. Widziałam te filmy wiele razy, ale ledwo co patrzyłam na sceny z obcymi, bo z reguły zakrywałam oczy. "

W „Obcym: Przymierze” bohaterowie będą musieli się zmierzyć z Neomorfami. O monstrach czyhających na życie postaci w nadciągającym dziele Ridleya Scotta opowiedziała Katherine Waterston:

"

Nie chcę zdradzać zbyt wiele i odbierać filmowi magii. Wydaje mi się, że jest dużo straszniejszy, jeżeli nie wie się jak niektóre rzeczy powstawały. Mieliśmy świetny zespół. Widzieliśmy każdą kreaturę, z którą będziemy mieli do czynienia. Właściwie, to jest to bardzo podobne do tego, jak pracowałam przy „Fantastycznych zwierzętach”. W obu przypadkach miałam do czynienia z reżyserami wystarczająco inteligentnymi, aby wiedzieć, że z im większą ilością praktycznych rzeczy muszą zmierzyć się aktorzy, tym lepiej. "

Pełnej wypowiedzi aktorki możecie posłuchać poniżej:

„Obcy: Przymierze” wejdzie do kina 19 maja 2017 roku. Premierze mają towarzyszyć doznania w wirtualnej rzeczywistości. Fox Innovation Lab przy współpracy z Ridleyem Scottem przygotuje efektowny tour VR po filmowym uniwersum Obcych. Rzecz będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy PlaystationVR, HTC Vive albo Oculus Rift - tylko te urządzenia będą obsługiwać produkcję Foxa. 

Robert Skowronski
Tagi: News Obcy