Keanu Reeves, jakiego nie widzieliście. Zaskakujące zdjęcie z planu "Bill i Ted 3"

08.08.2019 13:30
Keanu Reeves, jakiego nie widzieliście. Zaskakujące zdjęcie z planu "Bill i Ted 3" Fot. Rob Latour/Variety/REX

W sieci pojawiła się zakulisowa fotografia z planu filmu "Bill & Ted Face the Music", przedstawiająca Keanu Reevesa. Aktor przeszedł sporą metamorfozę.

Rok 2019 zdecydowanie należy do Keanu Reevesa. Aktor przeżywa renesans swojej popularności, ponieważ przypada dwudziesta rocznica "Matriksa", wystąpił w filmie "John Wick 3", jest gwiazdą nadchodzącej gry Cyberpunk 2077 oraz ponownie wcieli się w Teda Logana - jednego z tytułowych bohaterów komediowej serii sprzed trzech dekad. W internecie pojawiło się nowe zdjęcie z planu filmu "Bill & Ted Face the Music".

"Bill & Ted 3" - Keanu Reeves na zdjęciu z planu

W 1989 roku zadebiutowała zwariowana komedia "Wspaniała przygoda Billa i Teda" , opowiadająca o dwóch nastoletnich fanach rocka, którzy odbywają podróże w czasie. Dwa lata później do kin trafił film "Szalona wyprawa Billa i Teda", w którym głowni bohaterowie muszą walczyć o przyszłość świata z siłami ciemności. Po latach Keanu Reeves i Alex Winter powracają do tytułowych ról w trzeciej części nietypowych przygód Billa i Teda.

Przeczytaj także

Obecnie trwają zdjęcia do produkcji zatytułowanej "Bill & Ted Face the Music". Do sieci trafiło zdjęcie, ukazujące Reevesa. Aktor przeszedł przemianę nie do poznania. W ostatnich latach przyzwyczaił wszystkich fanów do wizerunku prezentowanego w serii "John Wick" - dłuższych włosów i zarostu. Na fotografii, która pojawiła się między innymi na Instagramie programu "ET Canada", widzimy zupełnie inne wcielenie gwiazdora.

Zgadnijcie kto to! Keanu Reeves wchodzi na plan filmu "Bill & Ted Face the Music" w Nowym Orleanie.

Reeves ma na sobie obcisły kostium sportowy, podwinięty do połowy torsu. Jednak nie garderoba wprawiła fanów aktora w zdziwienie, tylko jego oblicze. Nie dość, że aktorowi doklejono okazałą brodę, zrobiono mu również nową fryzurę - pokaźnych rozmiarów irokeza. Dorosły Ted Logan będzie się prezentował zupełnie inaczej niż trzydzieści lat temu.

Przeczytaj także

"Bill & Ted Face the Music" - kiedy premiera?

Na razie na temat fabuły "Billa i Teda 3" wiadomo bardzo niewiele. Tytułowi najlepsi przyjaciele dojdą do wniosku, że nie napisali jeszcze piosenki, która będzie w stanie uratować wszechświat. Uzmysłowi im to nowa postać, która przybędzie z przyszłości. Bohaterowie udadzą się w nową szaloną podróż, a towarzyszyć im będą ich nastoletnie córki.

Przeczytaj także

Cała czwórka podróżująca po czasie i przestrzeni spotka na swojej drodze rozmaite postacie historyczne, które pomogą im spełnić rockandrollowe zadanie. Reżyserem filmu jest Dean Parisot. Za scenariusz odpowiadają Chris Matheson i Ed Solomon. Oprócz Reevesa i Wintera w obsadzie pojawią się Anthony Carrigan, Kid Cudi, Brigette Lundy-Paine oraz Samara Weaving. Premiera "Bill & Ted Face the Music" została zapowiedziana na 21 sierpnia 2020 roku.

Zobacz też: Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.