08.08.2019 13:30

Keanu Reeves, jakiego nie widzieliście. Zaskakujące zdjęcie z planu "Bill i Ted 3"

W sieci pojawiła się zakulisowa fotografia z planu filmu "Bill & Ted Face the Music", przedstawiająca Keanu Reevesa. Aktor przeszedł sporą metamorfozę.

Keanu Reeves
foto: Rob Latour/Variety/REX

Rok 2019 zdecydowanie należy do Keanu Reevesa. Aktor przeżywa renesans swojej popularności, ponieważ przypada dwudziesta rocznica "Matriksa", wystąpił w filmie "John Wick 3", jest gwiazdą nadchodzącej gry Cyberpunk 2077 oraz ponownie wcieli się w Teda Logana - jednego z tytułowych bohaterów komediowej serii sprzed trzech dekad. W internecie pojawiło się nowe zdjęcie z planu filmu "Bill & Ted Face the Music".

"Bill & Ted 3" - Keanu Reeves na zdjęciu z planu

W 1989 roku zadebiutowała zwariowana komedia "Wspaniała przygoda Billa i Teda" , opowiadająca o dwóch nastoletnich fanach rocka, którzy odbywają podróże w czasie. Dwa lata później do kin trafił film "Szalona wyprawa Billa i Teda", w którym głowni bohaterowie muszą walczyć o przyszłość świata z siłami ciemności. Po latach Keanu Reeves i Alex Winter powracają do tytułowych ról w trzeciej części nietypowych przygód Billa i Teda.

Bill i Ted 3 - zdjecia z planu
Bill i Ted 3 - zdjecia z planu
Przeczytaj także Pierwsze zdjęcie z planu filmowego "Bill i Ted 3" pojawiło się w sieci

Obecnie trwają zdjęcia do produkcji zatytułowanej "Bill & Ted Face the Music". Do sieci trafiło zdjęcie, ukazujące Reevesa. Aktor przeszedł przemianę nie do poznania. W ostatnich latach przyzwyczaił wszystkich fanów do wizerunku prezentowanego w serii "John Wick" - dłuższych włosów i zarostu. Na fotografii, która pojawiła się między innymi na Instagramie programu "ET Canada", widzimy zupełnie inne wcielenie gwiazdora.

"

Zgadnijcie kto to! Keanu Reeves wchodzi na plan filmu "Bill & Ted Face the Music" w Nowym Orleanie. "

Reeves ma na sobie obcisły kostium sportowy, podwinięty do połowy torsu. Jednak nie garderoba wprawiła fanów aktora w zdziwienie, tylko jego oblicze. Nie dość, że aktorowi doklejono okazałą brodę, zrobiono mu również nową fryzurę - pokaźnych rozmiarów irokeza. Dorosły Ted Logan będzie się prezentował zupełnie inaczej niż trzydzieści lat temu.

Jimi Hendrix
Jimi Hendrix
Przeczytaj także Jimi Hendrix pojawi się w najnowszym filmie "Bill & Ted Face the Music"

"Bill & Ted Face the Music" - kiedy premiera?

Na razie na temat fabuły "Billa i Teda 3" wiadomo bardzo niewiele. Tytułowi najlepsi przyjaciele dojdą do wniosku, że nie napisali jeszcze piosenki, która będzie w stanie uratować wszechświat. Uzmysłowi im to nowa postać, która przybędzie z przyszłości. Bohaterowie udadzą się w nową szaloną podróż, a towarzyszyć im będą ich nastoletnie córki.

Wspaniała przygoda Billa i Teda
Wspaniała przygoda Billa i Teda
Przeczytaj także "Wspaniała przygoda Billa i Teda 3": wybrano aktorki, które zagrają córki głównych bohaterów

Cała czwórka podróżująca po czasie i przestrzeni spotka na swojej drodze rozmaite postacie historyczne, które pomogą im spełnić rockandrollowe zadanie. Reżyserem filmu jest Dean Parisot. Za scenariusz odpowiadają Chris Matheson i Ed Solomon. Oprócz Reevesa i Wintera w obsadzie pojawią się Anthony Carrigan, Kid Cudi, Brigette Lundy-Paine oraz Samara Weaving. Premiera "Bill & Ted Face the Music" została zapowiedziana na 21 sierpnia 2020 roku.

Zobacz też: Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć

Tagi: News John Wick Keanu Reeves komedia