Keanu Reeves jako Ghost Rider! Zobacz fanowski zwiastun filmu Marvela o Duchu Zemsty

09.04.2020 13:27
Keanu Reeves|undefined Fot. NGRE, DECA/Backgrid/East News

Czy nowego Ghost Ridera zagra Keanu Reeves? Wielu fanów ma taką nadzieję. Z tego powodu powstał nawet fanowski zwiastun produkcji o motocykliście z płonącą głową.

Kinowy świat Marvela już jest niezwykle bogaty, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej, ponieważ komiksy obfitują w o wiele więcej bohaterów. Jednym z nich jest Ghost Rider. Fani postaci mają nadzieję, że Johnny Blaze niebawem dołączy do MCU i wcieli się w niego sam Keanu Reeves. Z tego powodu powstał fanowski zwiastun wizualizujący tę nadzieję.

Keanu Reeves jako Ghost Rider w fanowskim zwiastunie

Wielu miłośników popkultury marzy o dwóch rzeczach związanych z filmowym uniwersum Marvela - ponownie zobaczyć  Ghost Ridera na dużym ekranie i oglądać Keanu Reevesa w jednej z głównych ról w kolejnej produkcji MCU.

Przeczytaj także

Czemu nie upiec dwóch pieczeni na jednym rożnie i nie zaangażować gwiazdora "Johna Wicka" do filmu o Duchu Zemsty? Zdaniem wielu fanów aktor idealnie nadaje się do woli Johnny'ego Blaze'a. Twórcy kanału YouTube stryder HD postanowili zaprezentować światu, jak Reeves wyglądałby jako Ghost Rider.

Ghost Rider teoretycznie istnieje już w MCU, o ile serial "Agenci S.H.I.E.L.D." nadal jest częścią uniwersum. W jednym z sezonów przygód Phila Coulsona i spółki pojawił się Robbie Reyes grany przez Gabriela Lunę. W odcinku, w którym bohater tłumaczy genezę swoich piekielnych mocy, gościnnie pojawia się oryginalny Ghost Rider. To właśnie w niego mógłby się wcielić Reeves.

Przeczytaj także

Warto pamiętać, że powstały już dwa filmy o Ghost Riderze z Nicolasem Cage'em w roli głównej. Produkcje nie były jednak odebrane zbyt pozytywnie, więc fani antybohatera mają nadzieję, że wkrótce zobaczą jego filmowy reboot. Czy Mavel Studios w ogóle bierze Ghost Ridera pod uwagę? Czy głównym bohaterem będzie Johnny Blaze? Czy w rzeczywiście w produkcji wystąpi Reeves? Te pytania na razie zostaną bez odpowiedzi, ponieważ w planach studia na najbliższe lata nie ma żadnej wzmianki o powrocie Ducha Zemsty.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Punisher został kosmicznym Ghost Riderem w nowym komiksie Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.