21.10.2019 13:55

Keanu Reeves jako Ghost Rider w MCU na fanowskiej grafice. Jak się prezentuje?

Fani Marvela od dawna poszukują dla Keanu Reevesa odpowiedniej roli w uniwersum. Tym razem jeden z internautów postawił na Ghost Ridera.

Foto: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News
Foto: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Fani Kinowego Uniwersum Marvela usilnie próbują wcisnąć do niego Keanu Reevesa. Co więcej, sam prezes Marvel Studios - Kevin Faige - przyznał otwarcie, że rozmawiał z aktorem o roli w przyszłych filmach Marvela. Gwiazdor "Matrixa" i "Johna Wicka" pojawiał się już na wielu fanowskich grafikach, w rozmaitych rolach.Tym razem padło na Ghost Ridera. Jak wygląda efekt?

Keanu Reeves jako Ghost Rider w MCU

Internauta, posługujący się pseudonimem Death.Streak007, postanowił sprawdzić, jak Keanu Reeves prezentowałby się w roli Ghost Ridera. Autor fanartu nie postawił jednak na wersję bohatera, w którą wcielał się Gabriel Luna, czyli Robbiego Reyesa. Keanu Reeves stał się na grafice Johnnym Blaze'em. Efekt znajdziecie poniżej.

Foto: Invision/Invision/East News
Foto: Invision/Invision/East News
Przeczytaj także Co by było, gdyby to Natalie Portman zagrała Harley Quinn? Powstał fan art

Gabriel Luna miał powrócić do roli Ghost Ridera, w którą wcielał się w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Serial, który miał być poświęcony w całości Robbiemu Reyesowi, został jednak skasowany z powodu różnic twórczych. Pojawiły się jednak głosy, jakoby włodarze MCU planowali wprowadzenie postaci do uniwersum. Miałby być to solowy film, przedstawiający Ghost Ridera, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Zobacz też: Co by było, gdyby to Chris Hemsworth zagrał Aquamana? Powstał fanart

Podoba Ci się Keanu Reeves jako Ghost Rider?

Tagi: Duperele Film Marvel Ghost Rider Keanu Reeves