Keanu Reeves jako Książęta Disneya. Jak gwiazdor wyglądałby w słynnych animacjach?

26.06.2019 10:10
Keanu Reeves jako Książęta Disneya. Jak gwiazdor wyglądałby w słynnych animacjach? Fot. crystal.ro/Instagram

Rok 2019 bez wątpienia należy do Keanu Reevesa. Popularność aktora sprawiła, że w sieci pojawiły się grafiki, przedstawiające gwiazdora w wersji ukochanych Księżniczek Disneya.

Gwiazda "Matriksa" przeżywa ostatnio odrodzenie. Nie chodzi jedynie o premierę 3. części "Johna Wicka" i zapowiedź 4. części serii, występu gościnnego w "Toy Story 4"powstającą 3. część komedii "Wspaniała przygoda Billa i Teda", ewentualne role w MCU, ale również jego udział w grze Cyberpunk 2077. Poza tym fani Keanu Reevesa stworzyli petycję, w której domagają się, by aktor został Człowiekiem roku 2019 magazynu Time. Nic dziwnego, że jego wizerunek został dodany do najsłynniejszych animacji Disneya.

Keanu Reeves jako Książęta Disneya

Na Instagramie graficzki Crystal Ro, która na co dzień współpracuje z serwisem BuzzFeed, pojawiło się 9 fotomontaży, przedstawiających Reevesa jako ukochanych Księżniczek Disneya. Rysunkowa wersja twarzy aktora, została wklejona w kadry z klasycznych produkcji Disneya. Jak Reeves prezentuje się w zupełnie nowych rolach?

Książęta, którzy zyskali twarz gwiazdora to bohaterowie filmów "Kopciuszek", "Śpiąca królewna", "Mała syrenka", "Aladyn", "Królewna Śnieżka", "Księżniczka i żaba", "Pocahontas", "Mulan" oraz "Piękna i Bestia". Oczywiście nie każdy z bohaterów powyższych animacji rzeczywiście jest księciem, ale podobnie jest w przypadku żeńskich postaci, które zwyczajowo nazywa się Księżniczkami Disneya. Trzeba przyznać, że po zobaczeniu grafik Ro, trudno przypomnieć sobie jak wyglądały prawdziwe wizerunki Książąt Disneya. Kto wie, być może trend na tworzenie aktorskich wersji klasycznych filmów Disneya przyczyni się do tego, że Reeves wcieli się kiedyś w jednego z bohaterów wytwórni. 

Przeczytaj także

Zabierający dech w piersiach fenomen Reevesa udowadnia, jak aktor ma wielki wpływ na popkulturę. Obecnie gwiazdora można zobaczyć we wspomnianym wcześniej filmie "John Wick 3" w reżyserii Chada Stahelskiego. Aktor ponownie wcielił się w utalentowanego zabójcę (a prywatnie miłośnika piesków), który walczy z członkami organizacji, do której niegdyś należał. W produkcji wystąpili Ian McShane, Laurence Fishburne, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Lance Reddick oraz Anjelica Huston.

Zobacz też: Cyberpunk 2077: czy będzie można uprawiać seks z Keanu Reevesem?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.