Keanu Reeves potwierdził, że powstanie film "Bill i Ted 3". Znamy datę premiery

Sergiusz Kurczuk
21.03.2019 07:38
Keanu Reeves potwierdził, że powstanie film "Bill i Ted 3". Znamy datę premiery Fot. kadr z filmu Wspaniała przygoda Billa i Teda

Słynna komediowa seria science fiction z Keanu Reevesem i Alexem Winterem doczeka się trzeciej części. Gwiazdor "Matrixa" potwierdził powstanie filmu "Bill i Ted 3" oraz zdradził datę premiery.

W Hollywood pojawił się nowy trend - tworzenie sequeli znanych serii po wielu latach od ich premiery. Tak było w przypadku "Gwiezdnych Wojen", jest, jeśli chodzi o "Pogromców duchów" i będzie w kwestii kontynuacji filmów o Billu i Tedzie. Keanu Reeves, który dwukrotnie wcielił się w Teda "Theodore'a" Logana potwierdził, że niebawem zobaczymy nowe przygody dwóch przyjaciół podróżujących w czasie i przestrzeni. 

Przeczytaj także

"Bill And Ted 3" - powstanie nowa część serii

Pod koniec marca 2019 roku pojawiło się krótkie nagranie, w którym wystąpili Keanu Reeves i Alex Winter. Aktorzy stojący przed Hollywood Bowl potwierdzili, że trwają prace nad kontynuacją serii, która zadebiutowała w 1989 roku. 

W krótkim przemówieniu Reeves i Winter podziękowali fanom za wsparcie i oficjalnie ogłosili, że latem tego roku rozpoczną się zdjęcia do 3. części niesamowitych przygód Billa i Teda. Zdradzili również tytuł nadchodzącej produkcji. Film będzie nazywał się "Bill And Ted 3: Face The Music". Aktorzy w swoim wystąpieniu odnieśli się kilkukrotnie do kultowych tekstów pochodzących z dwóch poprzednich części przygód Billa i Teda. Wygląda na to, że niedługo zobaczymy wielki powrót Dzikich Ogierów!

"Bill And Ted 3: Face The Music" - kiedy premiera?

Na końcu wideo pojawia się plansza z datą premiery. Produkcja trafi do kin w roku 2020. W filmie "Wspaniała przygoda Billa i Teda" - oryginale sprzed 30 lat reżyserowanym przez Stephena Hereka, tytułowi bohaterowie to 17-letni przyjaciele, marzący o karierze gwiazd rocka. Są jednak bardziej przyziemne problemy - ryzyko oblania liceum przez historię. Z pomocą przychodzi im podróżnik w czasie, który za pomocą wehikułu zabiera bohaterów w podróż do przeszłości.

W 1991 roku powstała druga część filmu. "Szalona wyprawa Billa i Teda" reżyserowana przez Petera Hewitta ponownie ukazuje dwójkę przyjaciół, którzy tym razem pakują się w jeszcze dziwniejszą aferę. Oprócz podróży w czasie na ich drodze pojawił się bowiem międzygalaktyczny guru, złe roboty oraz siły piekielne. 

Czego będzie dotyczyć fabuła trzeciej części? Dowiemy się za kilkanaście miesięcy. 

>>Zobacz też: Pierwszy zwiastun "Men in Black: International"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.