Keanu Reeves skomentował kontynuację "Matrixa". Co sądzi aktor?

25.09.2019 15:29
Keanu Reeves skomentował kontynuację "Matrixa". Co sądzi aktor? Fot. kadr z filmu/ Warner Bros.

Trwają prace nad 4. częścią serii "Matrix". Keanu Reeves zabrał głos w sprawie i wyjawił swoje podejście do kontynuacji.

Kilka tygodni temu świat obiegła wiadomość, że powstanie kolejna część "Matrixa". Choć od premiery poprzedniej odsłony minęło 20 lat, fani wykazali się olbrzymim entuzjazmem. Czy ich podejście podziela Keanu Reeves? Okazuje się, że tak.

Keanu Reeves skomentował kontynuację "Matrixa"

Keanu Reeves bierze aktualnie udział w trasie promocyjnej filmu "Semper Fi". Podczas jednego z wywiadów padło pytanie o 4. część "Matrixa". Reeves, który w serii wciela się w głównego bohatera imieniem Neo, nie chciał zdradzić żadnych szczegółów związanych z filmem. Przyznał jednak, że przeczytał już scenariusz i jest nim zachwycony.

Jest bardzo ambitny! I tak właśnie powinno być. Z miejsca zdecydowałem się na udział w projekcie. Jestem bardzo podekscytowany, bo uważam, że stale powinniśmy podnosić sobie poprzeczkę. Nie możemy spocząć na laurach. Lubię takie wyzwania.

Zobacz też: "Matrix": czy Will Smith byłby lepszym Neo niż Keanu Reeves? [WIDEO] 

U boku Reevesa ponownie wystąpi Carrie-Anne Moss jako Trinity. Zgodnie z doniesieniami, w filmie przyjdzie nam zobaczyć młodszą wersję Morfeusza. Zdjęcia do 4. części "Matrixa" mają ruszyć na początku 2020 roku w Chicago, pod roboczym tytułem "Project Ice Cream". Scenariusz, który tak wychwalał Keanu, wyszedł spod pióra Aleksandara Hemona i Davida Mitchella. Swój udział miała w nim również reżyserka, Lana Wachowski. Dokładna data premiery nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że "Matrix 4" pojawi się w kinach w 2021 roku

Zobacz też: Jak Bruce Lee prezentowałby się jako Neo w "Matriksie"? [WIDEO] 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.