15.11.2019 10:23

Keanu Reeves w zwiastunie "SpongeBob Film: Na ratunek"

Do sieci trafił zwiastun animacji "SpongeBob Film Na ratunek". W obsadzie produkcji pojawił się sam Keanu Reeves. W kogo wcieli się gwiazdor Hollywood?

SpongeBob Film: Na ratunek
foto: kadr z filmu SpongeBob Film: Na ratunek

Nie ma chyba drugiego tak popularnego aktora, jak Keanu Reeves. Gwiazda "Johna Wicka" w 2019 roku pojawiła się w naprawdę dużej ilości produkcji - nie tylko filmowych, ale również growych. Już niedługo zobaczymy go w animacji "SpongeBob Film Na ratunek".

"SpongeBob Film Na ratunek" - Keanu Reeves w obsadzie 

Niebawem na ekrany kin trafi kolejna odsłona przygód popularnego bohatera Nickelodeon. Tym razem SpongeBob Kanciastoporty został stworzony całkowicie za pomocą efektów CGI. Sympatyczna gąbka i rozgwiazda Patryk będą musieli opuścić Bikini Dolne w poszukaniu zaginionego ślimaka Gacusia.

Zwiastun zapowiada szalone przygody dobrze znane wszystkim widzom serialu animowanego. SpongeBob i Patryk będą musieli przebyć podwodne bezdroża, by odnaleźć mięczaka. Po drodze trafiają do miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu. To właśnie tam dochodzi do spotkania z samym Keanu Reevesem. Bohaterowie trafią również do Atlantic City, gdzie dadzą się porwać hazardowi. Czy uda im się znaleźć Gacusia?

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 po polsku. Twórcy gry nie przebierają w słowach

"SpongeBob Film Na ratunek" - kiedy premiera?

Keanu Reeves dołączył do innej ikony Hollywood. W pierwszym filmie kinowym o SpongeBobie gościnnie wystąpił David Hasselhoff, który zaprezentował swoje supermoce, co było nawiązaniem do "Słonecznego patrolu". Jak widać, dobra passa Reevesa trwa. W tym roku 20-lecie obchodzi "Matrix", pojawił się trzeci "John Wick", aktor zagrał w "Toy Story 4" a także w grze CD Projekt Cyberpunk 2077. W przyszłości wystąpi w nowej części "Matrixa" oraz "Billa i Teda". Podobno ma też dołączyć do filmowych uniwersów Marvela i "Szybkich i wściekłych" .

Foto: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News
Foto: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News
Przeczytaj także Keanu Reeves przywdział ikoniczny strój Wolverine'a na nowej fanowskiej grafice

"SpongeBob Film Na ratunek" trafi do kin 31 lipca 2020 roku.

Foto: MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Foto: MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Przeczytaj także Keanu Reeves dołączy do "Szybkich i wściekłych"? Aktor spotkał się z twórcą serii

Zobacz też: Jak SpongeBob i Patryk wyglądaliby jako ludzie?

Tagi: Zwiastuny Keanu Reeves