17.01.2019 17:46

Keanu Reeves wciąż bezlitośnie morduje - "John Wick 3" z pierwszym zwiastunem

Nareszcie w sieci pojawił się zwiastun 3. części opowieści o byłym płatnym zabójcy, Johnie Wicku. Tym razem w mordowaniu będzie mu pomagała Halle Berry oraz pieski. 

John Wick 3
foto: kadr z wideo

We wtorek 15 stycznia 2019 roku na oficjalnym profilu "Johna Wicka" na Twitterze pojawił się teaser, który zapowiadał nadejście pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum". Materiał pokazał nam Laurence'a Fishbourne'a oraz oczywiście Keanu Reevesa, który trzeci raz wciela się w tytułowego płatnego zabójcę. 

Po wydarzeniach z końca "Johna Wicka 2", płatny zabójca musi uciekać przed innymi najemnikami. Wszystko dlatego, że Wick zamordował jednego z gości Hotelu Continental, który służył za miejsce odpoczynku dla ludzi pracujących w branży. John złamał zasady, w związku z czym czekało go wydalenie z bractwa, a on sam stał się celem dla innych profesjonalistów. Trzecia odsłona opowie o tym, w jaki sposób postać Reevesa poradzi sobie ze zmasowanym atakiem innych płatnych zabójców. W chronieniu swojego życia pomoże mu Halle Berry oraz jej psy, które widzieliśmy na pierwszych oficjalnych zdjęciach z filmu. 

John Wick 3 - oficjalny zwiastun

Bez zbędnego przeciągania - panie i panowie, oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum":

W filmie oprócz wspomnianych Keanu Reevesa, Laurence'a Fishbourne'a i Halle Berry, pojawią się również: Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Saïd Taghmaoui, Jerome Flynn, Jason Mantzoukas, Tobias Segal, Boban Marjanovic, Anjelica Huston i Ian McShane. Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, który pracował wcześniej nad dwoma poprzednimi filmami z serii. 

John Wick 3 - kiedy premiera?

Twórcy z okazji premiery zwiastuna opublikowali również oficjalny opis fabuły filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum":

"

W trzeciej odsłonie przepełnionej adrenaliną franczyzy, super-zabójca John Wick (Keanu Reeves) powraca z wartą 14 milionów dolarów nagrodą za jego głowę. Poluje na niego armia płatnych zabójców. Po zabiciu jednego z wysokiej rangi członków Wysokiego Stołu, John Wick staje się wyrzutkiem społeczeństwa, ale za jego plecami czają się najniebezpieczniejsi płatni zabójcy i zabójczynie, gotowi zamordować go z zimną krwią. "

Premiera filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum" odbędzie się już 17 maja 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny John Wick Keanu Reeves