Keanu Reeves wciąż bezlitośnie morduje - "John Wick 3" z pierwszym zwiastunem

Kamil Kacperski
17.01.2019 17:46
Keanu Reeves wciąż bezlitośnie morduje - "John Wick 3" z pierwszym zwiastunem Fot. kadr z wideo

Nareszcie w sieci pojawił się zwiastun 3. części opowieści o byłym płatnym zabójcy, Johnie Wicku. Tym razem w mordowaniu będzie mu pomagała Halle Berry oraz pieski. 

We wtorek 15 stycznia 2019 roku na oficjalnym profilu "Johna Wicka" na Twitterze pojawił się teaser, który zapowiadał nadejście pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum". Materiał pokazał nam Laurence'a Fishbourne'a oraz oczywiście Keanu Reevesa, który trzeci raz wciela się w tytułowego płatnego zabójcę. 

Po wydarzeniach z końca "Johna Wicka 2", płatny zabójca musi uciekać przed innymi najemnikami. Wszystko dlatego, że Wick zamordował jednego z gości Hotelu Continental, który służył za miejsce odpoczynku dla ludzi pracujących w branży. John złamał zasady, w związku z czym czekało go wydalenie z bractwa, a on sam stał się celem dla innych profesjonalistów. Trzecia odsłona opowie o tym, w jaki sposób postać Reevesa poradzi sobie ze zmasowanym atakiem innych płatnych zabójców. W chronieniu swojego życia pomoże mu Halle Berry oraz jej psy, które widzieliśmy na pierwszych oficjalnych zdjęciach z filmu. 

John Wick 3 - oficjalny zwiastun

Bez zbędnego przeciągania - panie i panowie, oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum":

W filmie oprócz wspomnianych Keanu Reevesa, Laurence'a Fishbourne'a i Halle Berry, pojawią się również: Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Lance Reddick, Saïd Taghmaoui, Jerome Flynn, Jason Mantzoukas, Tobias Segal, Boban Marjanovic, Anjelica Huston i Ian McShane. Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, który pracował wcześniej nad dwoma poprzednimi filmami z serii. 

John Wick 3 - kiedy premiera?

Twórcy z okazji premiery zwiastuna opublikowali również oficjalny opis fabuły filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum":

W trzeciej odsłonie przepełnionej adrenaliną franczyzy, super-zabójca John Wick (Keanu Reeves) powraca z wartą 14 milionów dolarów nagrodą za jego głowę. Poluje na niego armia płatnych zabójców. Po zabiciu jednego z wysokiej rangi członków Wysokiego Stołu, John Wick staje się wyrzutkiem społeczeństwa, ale za jego plecami czają się najniebezpieczniejsi płatni zabójcy i zabójczynie, gotowi zamordować go z zimną krwią.

Premiera filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum" odbędzie się już 17 maja 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.