Keanu Reeves wystąpi w spin-offie "Szybkich i wściekłych"? The Rock skomentował plotki
18.06.2019 13:24
Keanu Reeves wystąpi w spin-offie "Szybkich i wściekłych"? The Rock skomentował plotki Fot. materiały prasowe

Niedawno w sieci pojawiły się pogłoski dotyczące występu gościnnego Keanu Reevesa w największej serii filmów akcji ostatnich lat, czyli "Szybkich i wściekłych". Czy aktor pojawi się w produkcji "Hobbs & Shaw"?

Keanu Reeves zapisze 2019 rok jako jeden z najlepszych w swojej karierze - aktor świętuje 20-lecie "Matriksa", sukces komercyjny i artystyczny "Johna Wicka 3" oraz "Toy Story 4", a także niesamowitą ilość pozytywnych reakcji po opublikowaniu wieści o tym, że będzie jednym z głównych bohaterów gry "Cyberpunk 2077" studia CD Projekt RED. Być może Reeves będzie mógł do tych osiągnięć dopisać również występ w filmie "Hobbs & Shaw", który jest spin-offem "Szybkich i wściekłych".

Keanu Reeves zagra w Szybkich i wściekłych?

Na temat potencjalnego występu gościnnego jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie wypowiedział się gwiazdor nadchodzącej produkcji, czyli Dwayne Johnson. The Rock wyjawił, że pojawiły się plany dotyczące Keanu w "Hobbsie & Shawie", ale niestety nie udało się ich zrealizować. Johnson w wywiadzie z MTV podczas MTV Movie Awards zapowiedział jednak, że w przyszłości na pewno zrobią jakiś wspólny projekt:

Kocham Keanu. Jak sami pewnie wiecie, ma teraz niesamowity okres w swojej karierze. Rozmawialiśmy o tym - mówiłem mu: "Stary, zróbmy coś wspólnie w niedalekiej przyszłości, tak na 100%. Ale jeśli chodzi o teraz, czyli "Hobbsa & Shawa"? Nie, niestety go nie będzie w filmie.

John Wick w "Szybkich i wściekłych"? Brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe i niestety właśnie takie nie jest. Nie można jednak tracić nadziei - The Rock należy do jednych z najbardziej słownych osób w branży. Wystarczy przypomnieć, że od prawie 10 lat zapowiada film o Black Adamie i wygląda na to, że już niedługo ruszą do niego zdjęcia, a produkcja faktycznie trafi on do kin. Jeżeli więc zapowiada, że zrealizuje projekt z Keanu, to znaczy, że prędzej czy później go zobaczymy.

Na razie możemy jedynie odliczać dni do debiutu filmu "Hobbs & Shaw". Spin-off "Szybkich i wściekłych" trafi do kin 2 sierpnia 2019 roku. W filmie oprócz Dwayne'a Johnsona pojawią się m.in. Jason Statham, Idris Elba i Vanessa Kirby.  

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.