23.11.2018 11:28

Keanu Reeves zagra nową postać w "Toy Story 4". W kogo się wcieli?

Kolejny hollywoodzki gwiazdor dołączył do obsady "Toy Story 4". Będzie to pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves użyczy głosu animowanej postaci. Kogo zagra?

keanu reeves
foto: Okauchi/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Choć "Toy Story 4" trafi do kin dopiero latem 2019, w sieci co chwila pojawiają się nowe informacje na temat produkcji. Ostatnią nowinkę zdradził Tim Allen, który użycza głosu Buzzowi Astralowi. W programie The Tonight Show Jimmy'ego Fallona wyjawił, że w jedną z nowych zabawek wcieli się Keanu Reeves.

Keanu Reeves w "Toy Story 4" - kogo zagra?

Aktor, który zasłynął rolą Neo w serii "Matrix", po raz pierwszy zmierzy się z rolą animowanej postaci Disneya. Wcześniej użyczał jedynie głosu animowanej wersji Neo w "Animatriksie". Allen nie zdradził wprawdzie, w kogo dokładnie wcieli się Keanu Reeves, wiadomo jednak, że będzie to rola nowej, niewielkiej zabawki.

Czym "Toy Story 4" zaskoczy widzów?

Allen podkreślił również bardzo emocjonalne zakończenie filmu, o czym wcześniej wspominał już Tom Hanks. Aktor poszedł jednak od krok dalej i porównał je do finałowej sceny z "Przeminęło z wiatrem". 

"

Czytałem to i musiałem odpuścić sobie czytanie tego w studio, bo było to tak emocjonalne. To jest jak scena z "Scarlett, nic mnie to nie obchodzi". "

Odtwórca roli Buzza Astrala dodał też, że "Toy Story 4" nie tylko poruszy widzów, ale także zaskoczy ich wprowadzonymi nowościami:

"

To jest naprawdę dobre, a ci goście są geniuszami. Stworzyli głęboką i poruszającą, wspaniałą fabułę. Nie mogę niczego zdradzać, ale to jest o zupełnie nowym rodzaju zabawek. Naprawdę zaskoczą Was zabawki, które się pojawią. "

Tak jak zapowiedział Tim Allen, w 4. części przygód Chudego i spółki pojawią się nie tylko znane i lubiane postaci, ale także nowe zabawki, m.in. tajemniczy Forky (Tony Hale), który pojawił się już w pierwszym teaserze "Toy Story 4". W kolejnym zwiastunie zadebiutowały też dwa pluszaki - Kwaku i Buniek.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Reżyserem nowej odsłony "Toy Story" jest Josh Cooley ("W głowie się nie mieści"). Film trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Disney Toy Story Keanu Reeves