03.06.2019 14:58

Keanu Reeves zostanie w końcu gwiazdą Marvela? Aktor ma szanse wystąpić w "The Eternals"

Pojawiły się informacje, że Keanu Reeves podjął rozmowę z przedstawicielami Marvel Studios. Gwiazdor "Johna Wicka" miałby wystąpić w filmie "The Eternals".

Keanu Reeves
foto: Invision/Invision/East News

Keanu Reeves zasłynął rolą Neo w "Matriksie", a ostatnio zdobywa serca publicznością dzięki serii "John Wick", której 3. część cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wielu fanów aktora zachodziło w głowę, dlaczego Reeves nie zagrał jeszcze w żadnej produkcji Marvel Studios. Wygląda na to, że niebawem może się to zmienić. Według najnowszych informacji na temat "The Eternals" aktor prowadzi rozmowy dotyczące do angażu w nadchodzącej produkcji.

"The Eternals" - Keanu Reeves wystąpi w nowym filmie Marvela?

Jak podaje serwis MCU Cosmic, trwają negocjacje w sprawie dołączenia Keanu Reevesa do obsady kolejnej produkcji osadzonej w kinowym uniwersum Marvela. Na razie nie podano żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Film opowiadający o rasie kosmitów o niemal boskich mocach spowoduje, że w MCU pojawią Angelina Jolie, znany z "Gry o tron" Richard Madden, gwiazda "Doliny krzemowej" Kumail Nanjiani oraz Dong-seok Ma, który zdobył popularność za sprawą horroru "Zombie express". "The Eternals" będzie opowieścią o tytułowej super drużynie. 

Keanu Reeves
Power Pack vol. 3 #1
Power Pack vol. 3 #1
Przeczytaj także Marvel Studios pracuje nad produkcją o dziecięcych superbohaterach. Kim są członkowie "Power Pack"?

"The Eternals" - kiedy premiera?

Reżyserką filmu została Chloé Zhao. Prawdopodobnie Jolie zagra Sersi, a Madden wcieli się w Ikarisa. Na razie nie wiadomo, w kogo miałby się wcielić Reeves. Chodzą plotki, że aktor zagra przeciwnika Eternals (być może Druiga), jednego z członków grupy, a nawet nowe wcielenie Silver Surfera, do którego Marvel Studios nabyło niedawno prawa. Film "The Eternals" ma trafić do kin w drugiej połowie 2020 roku.

Zobacz też: Tomasz Kot wystąpi jako superbohater Marvela?

Kogo Keanu Reeves powinien zagrać w "The Eternals"?

Tagi: News Marvel Keanu Reeves