19.10.2017 10:59

Kebab z człowieka w zwiastunie filmu „K-Shop”

Lubicie kebaby? Po tym zwiastunie przejdzie Wam ochota na baraninę w picie. Oto krwawy trailer brytyjskiego horroru „K-Shop”.

Kebab z człowieka w zwiastunie filmu „K-Shop”
foto: kadr z filmu

Nie ma to, jak kebsik w sobotni wieczór po imprezie, co? Po obejrzeniu tego zwiastuna prawdopodobnie dwa razy zastanowicie się, zanim zamówicie ostrą baraninę na grubym. W sieci ukazał się nowy trailer do filmu „K-Shop”. Produkcja brytyjskiego reżysera Dana Pringle'a nie jest nowością. „K-Shop” miał swoją premierę w kwietniu 2016 roku, ale nie trafił do multipleksów. Można było go oglądać na festiwalach filmowych, gdzie zdobył kilka nagród. O filmie szybko zrobiło się głośno, a fani krwawych historii z całego świata zapragnęli go obejrzeć. Marzenie amerykańskich widzów w końcu się spełniło i „K-Shop” będzie można zobaczyć w USA.

Czemu filmowy debiut Pringle'a stał się tak popularny, przynajmniej w pewnych kręgach? Jeśli uważnie przeczytaliście nagłówek tego artykułu, to zapewne wiecie co, jest osią fabularną „K-Shop”. Oto oficjalny opis historii zawartej w tym horrorze. 

"

Po tym, jak ojciec Salaha (Abaza) ginie w bójce z pijanymi osiłkami, jego świat pogrążył się w mroku. Zmuszony do prowadzenia w pojedynkę rodzinnego lokalu z kebabem, Salah zmaga się z coraz głośniejszym życiem nocnym. Kłótnia z agresywnym klientem kończy się tragicznie i chłopak zostaje ze zwłokami w ramionach. Nie mając wiary w wymiar sprawiedliwości, Salah pozbywa się ciała, wykorzystując to, co zna najlepiej: kebaby. Naiwni klienci łakomie zjadają przysmak z według nowego przepisu, a Salah rozwija u siebie zamiłowanie do zabijania i wykorzystuje okazję i wymierza sprawiedliwość na własną rękę, szukając zemsty na agresywnych pijakach, grasujących po ulicach. "

Prawa do filmu nabył amerykański dystrybutor Breaking Glass Pictures. „K-Shop” ukaże się na DVD, w wersji cyfrowej za pośrednictwem iTunes, Amazon Instant, Google Play, PlayStation, Xbox i Vudu oraz będzie można go oglądać u wybranych dostawców telewizji kablowej. Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 12 grudnia 2017 roku. Z tej okazji światło dzienne ujrzał plakat i krwawy trailer „K-Shop”.

K-Shop

Po obejrzeniu zwiastuna chyba lepiej i bezpieczniej przerzucić się na falafele...

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny