Kebab z człowieka w zwiastunie filmu „K-Shop”

Sergiusz Kurczuk
19.10.2017 10:59
Kebab z człowieka w zwiastunie filmu „K-Shop” Fot. kadr z filmu

Lubicie kebaby? Po tym zwiastunie przejdzie Wam ochota na baraninę w picie. Oto krwawy trailer brytyjskiego horroru „K-Shop”.

Nie ma to, jak kebsik w sobotni wieczór po imprezie, co? Po obejrzeniu tego zwiastuna prawdopodobnie dwa razy zastanowicie się, zanim zamówicie ostrą baraninę na grubym. W sieci ukazał się nowy trailer do filmu „K-Shop”. Produkcja brytyjskiego reżysera Dana Pringle'a nie jest nowością. „K-Shop” miał swoją premierę w kwietniu 2016 roku, ale nie trafił do multipleksów. Można było go oglądać na festiwalach filmowych, gdzie zdobył kilka nagród. O filmie szybko zrobiło się głośno, a fani krwawych historii z całego świata zapragnęli go obejrzeć. Marzenie amerykańskich widzów w końcu się spełniło i „K-Shop” będzie można zobaczyć w USA.

Czemu filmowy debiut Pringle'a stał się tak popularny, przynajmniej w pewnych kręgach? Jeśli uważnie przeczytaliście nagłówek tego artykułu, to zapewne wiecie co, jest osią fabularną „K-Shop”. Oto oficjalny opis historii zawartej w tym horrorze. 

Po tym, jak ojciec Salaha (Abaza) ginie w bójce z pijanymi osiłkami, jego świat pogrążył się w mroku. Zmuszony do prowadzenia w pojedynkę rodzinnego lokalu z kebabem, Salah zmaga się z coraz głośniejszym życiem nocnym. Kłótnia z agresywnym klientem kończy się tragicznie i chłopak zostaje ze zwłokami w ramionach. Nie mając wiary w wymiar sprawiedliwości, Salah pozbywa się ciała, wykorzystując to, co zna najlepiej: kebaby. Naiwni klienci łakomie zjadają przysmak z według nowego przepisu, a Salah rozwija u siebie zamiłowanie do zabijania i wykorzystuje okazję i wymierza sprawiedliwość na własną rękę, szukając zemsty na agresywnych pijakach, grasujących po ulicach.

Prawa do filmu nabył amerykański dystrybutor Breaking Glass Pictures. „K-Shop” ukaże się na DVD, w wersji cyfrowej za pośrednictwem iTunes, Amazon Instant, Google Play, PlayStation, Xbox i Vudu oraz będzie można go oglądać u wybranych dostawców telewizji kablowej. Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 12 grudnia 2017 roku. Z tej okazji światło dzienne ujrzał plakat i krwawy trailer „K-Shop”.

K-Shop Fot. foto: materiały prasowe

Po obejrzeniu zwiastuna chyba lepiej i bezpieczniej przerzucić się na falafele...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.