22.07.2019 14:10

Kevin Feige zapewnił, że w przyszłości zobaczymy zupełnie nową drużynę Avengers. Czego możemy się spodziewać?

Prezes Marvel Studios wyjawił, że w przyszłości ponownie zobaczymy drużynę Avengers. Będzie się ona jednak znacznie różnić od tej, którą znaliśmy dotychczas.

Foto: Everett Collection/ Eastnews
Foto: Everett Collection/ Eastnews

Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego, prezes Marvel Studios dosłownie zasypał nas informacjami o nadchodzących produkcjach, wchodzących w skład MCU. Poznaliśmy plany studia na najbliższe 2 lata oraz dowiedzieliśmy się, z jakimi superbohaterami będziemy mieć do czynienia. Nie mogło zatem umknąć niczyjej uwadze, że w najbliższym czasie nie doczekamy się filmu o słynnej drużynie superbohaterów - Avengers. Kevin Feige zapowiedział jednak, że drużyna powróci w przyszłości.

W przyszłości zobaczymy zupełnie nową drużynę Avengers

Po panelu, Kevin Feige udzielił wywiadu dla MTV News. W trakcie rozmowy zapewnił, że drużyna Avengers powróci, jednak w zmienionym składzie. Będzie to zupełnie nowa ekipa, diametralnie różna od poprzedniej.

"

Będzie to zupełnie inna drużyna, niż ta, którą znaliśmy do tej pory. O to właśnie chodziło w "Avengers: Endgame". Będzie to kompletnie nowe wcielenie Avengers, w którego skład wchodzić będą zarówno znane wam twarze, jak i nowi bohaterowie. "

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" jest najlepiej zarabiającym filmem w historii. Pobił "Avatara"

Przyszłość Marvela przyniesie wiele zmian i nowości. Już w 4. fazie zobaczymy żeńską wersję Thora, pierwszą głuchą i otwarcie homoseksualną superbohaterkę, oraz animowaną serię "What If?", w której zobaczymy alternatywne historie ze świata Kinowego Uniwersum Marvela.

Zobacz też: "Marvel Zombies" w MCU. Logo serialu "What If?" zapowiada adaptację komiksowej serii