"Kevin sam w Nowym Jorku" - Macaulay Culkin chce, by z filmu usunięto Donalda Trumpa

Sergiusz Kurczuk
15.01.2021 11:14
Macaulay Culkin - Kevin sam w domu - kadr z filmu Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Donald Trump wystąpił gościnnie w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Macaulay Culkin zgadza się, z fanami serii, którzy domagają się, by były prezydent USA został usunięty z produkcji.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych powoli staje się persona non grata nie tylko politycznego świata. Wspomnień na temat Donalda Trumpa chcą się również pozbyć miłośnicy popkultury. Z tego powodu fani serii "Kevin sam w domu" domagają się usunięcia jego osoby z drugiej części filmu.

"Kevin sam w Nowym Jorku" - Donlad Trump usunięty z filmu

Okryty złą sławą Trump na wiele lat, zanim został prezydentem USA wystąpił gościnnie w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Wszystko dlatego, że ekipa chciała kręcić na terenie hotelu New York Plaza, który należał wówczas do biznesmena. Twórcy mogli uzyskać zgodę na zdjęcia w budynku pod warunkiem, że Donald Trump będzie mógł wystąpić w filmie.

Polecamy

Tak też się stało i w jednej ze scen zagubiony Kevin pyta Donalda Trumpa o drogę. Obecna sytuacja polityczna USA spowodowała jednak, że fani świątecznej komedii domagają się usunięcia występu gościnnego byłego prezydenta z "Kevina samego w Nowym Jorku". Niektórzy internauci podjęli nawet własne kroki, by pozbyć się postaci Trumpa z filmu. Użytkownik Twittera o nicku MaxSchramp postanowił wykonać żądanie fanów na własną rękę. 

W odpowiedzi na popularną prośbę usunąłem Trumpa "Kevina".

Co ciekawe, wśród pochwał ze strony twitterowiczów, pojawił się komentarz samego Macaulaya Culkina - odtwórcy tytułowej roli.

Nie wszyscy są jednak za pozbyciem się Trumpa w powyższy sposób. W końcu tego typu decyzja spowodowałby usunięcie jednej ze scen ulubionego filmu.

Polecamy

Dlatego użytkowniczka o nicku rae wpadła na inny pomysł, który również przypadł do gustu Culkinowi. 

rae: Powinna powstać petycja o cyfrowe zastąpienie Trumpa w "Kevinie samym w Nowym Jorku" 40-letnim Macaulayem Culkinem.

Macaulay Culkin: Sprzedane.

Oczywiście cała wymiana zdań na temat usunięcia Trumpa z drugiej części "Kevina" jest jedynie nieformalną rozmową. Na razie twórcy filmu nie odnieśli się do pomysłów widzów aprobowanych przez Culkina. Mimo to reżyser filmu - Chris Columbus od dawna powtarzał, że występ gościnny Trumpa nie był jego pomysłem i wcale mu się nie podobał.

Polecamy

Czy w przyszłości Donald Trump rzeczywiście zostanie usunięty z produkcji? Na razie nic na ten temat nie wiadomo. Póki co profile byłego prezydenta USA zostały usunięte z mediów społecznościowych przez takie firmy jak Twitter, Facebook, Instagram, Twitch i Shopify. Powodem były wydarzenia z 6 stycznia 2021 roku, czyli atak na Kapitol zwolenników Trumpa. Zdaniem wielu ekspertów były prezydent niepogodzony z własną porażką zwołał swoich wyborców do szturmu na siedzibę Kongresu Stanów Zjednoczonych. W wyniku zamieszek zginęło 5 osób.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.