Khal Drogo wystąpi w remake'u „Kruka”

Robert Skowronski
11.08.2016 10:45
Khal Drogo wystąpi w remake'u „Kruka” Fot. kadr z filmu

Jason Momoa stanie się nowym Ericem Dravenem w odświeżonej wersji słynnego „Kruka” z 1994 roku.

W oryginale Alexa Proyasa w głównego bohatera wcielał się Brandon Lee. To dzieło zakończyło karierę syna Bruce'a Lee, gdyż zaledwie 28-letni aktor zginął na planie filmu od postrzału z broni. Obraz stał się jednak pozycją kultową, a jego remake ma nam przedstawić Corin Hardy. Twórca nie może się pochwalić zbyt bogatym dorobkiem, gdyż ma na koncie zaledwie jeden film, „Z lasu” z 2015 roku, a także serię teledysków dla takich muzyków, jak Ed Sheeran, The Prodigy czy John Newman.

Dla Jasona Momoy będzie to kolejna ekranizacja komiksu, w której wystąpi. Aktor zagrał już w „Conanie Barbarzyńcy” z 2011 roku, zobaczymy go także jako Aquamana w „Lidze Sprawiedliwości” (premiera 17 listopada 2017 roku).

„Kruk” jest w planach już od wielu lat, a główną rolę po drodze miały dostać takie sławy, jak Bradley Cooper, Luke Evans, Jack Huston czy Tom Hiddleston. Być może tym razem już nie dojdzie do żadnych zmian. Jak sugeruje zdjęcie z Instagrama Momoy, aktor jest w jak najlepszej komitywie z reżyserem filmu:

Co prawda żadne oficjalne potwierdzenia nie padły z żadnej ze strony, jednak napis przy zdjęciu zamieszczony przez Momoę, który głosi: „Jedynym sposobem dla mężczyzny, aby oficjalnie przypieczętować umowę jest wypicie Guinnessa”, zdaje się wiele sugerować.

Według zapewnień twórców nowa wersja „Kruka” miałaby dużo dokładniej oddawać klimat znany z komiksu autorstwa Jamesa O'Barra. Producentem dzieła ma być, podobnie jak w przypadku filmu z 1994 roku, Ed Pressman. Według anonimowych źródeł trwają rozmowy mające pomóc pogodzić aktorowi obowiązki związane z DC z nowym projektem. Ten na przestrzeni lat napotykał na różne problemy, nie tylko związane z obsadą. Wytwórnia Relativity mająca zająć się dziełem ogłosiła bankructwo, studio mogło też stracić prawa do realizacji obrazu.

Przypominamy, że „Kruk” opowiada historię muzyka, który ginie, próbując powstrzymać atak przestępców na swoją ukochaną. Próba się nie powodzi i dziewczyna ginie. Rok po śmierci Eric Draven powraca szukając zemsty na oprawcach narzeczonej. W misji towarzyszy mu czarny kruk, który jest łącznikiem ze światem żywych.

Myślicie, że Jason Momoa sprawdzi się jako Eric Draven?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.