09.07.2019 12:17

Kiedy premiera "Jesus Rolls"? Znamy datę premiery spin-offu "The Big Lebowski"

Fani "The Big Lebowski" czekali na spin-off tej produkcji już od dłuższego czasu. W końcu poznaliśmy datę premiery "Jesus Rolls".

Jesus Rolls spinoff Big Lebowskiego
fot. kadr z wideo The Big Lebowski - Jesus Scene (1080p)

Spin-off "The Big Lebowski" nie będzie dotyczyć głównych bohaterów tego filmu, ale pewnej postaci drugoplanowej. Osoby, które widziały "Lebowskiego" z pewnością kojarzą zamiłowanie głównego bohatera do kręgli. Uwadze fanów nie umknął również przeciwnik drużyny Kolesia. Mowa o Jesusie Quintanie, w którego wcielił się John Turturro.

Znamy datę premiery spin-offu "The Big Lebowski"

John Turturro ma nie tylko ponownie wcielić się w Jesusa. Aktor ma być również odpowiedzialny za reżyserię i scenariusz. Dotychczas wiadomo było tylko, że film powstanie, ale nie było żadnej informacji o dacie premiery produkcji. Teraz okazuje się, że film wejdzie na ekrany kin szybciej niż mogłoby się wydawać.

Big Lebowski
Big Lebowski
Przeczytaj także Jeff Bridges znów jako The Dude. Powstanie "Big Lebowski 2"?

Premiera "Jesus Rolls" ma mieć miejsce już w 2020 roku. Nie wiadomo jednak, którego dnia i w jakim miesiącu. Produkcja ma przybliżyć historię Quintany i ukazać, co bohater robił w wolnym czasie.

Jak podaje hollywoodreporter.com, w filmie ma pojawić się również Jon Hamm, Susan Sarandon i Pete Davidson. Za dystrybucję będzie odpowiedzialna agencja Screen Media. 

Zobacz także: Ponowne spotkanie obsady "Big Lebowskiego" z okazji 20-lecia filmu [FOTO]

Tagi: Jeff Bridges Big Lebowski