23.07.2018 17:06

Kim Kolwiek na pierwszym zdjęciu z aktorskiego filmu Disneya

Kolejna słynna bohaterka kreskówek doczeka się aktorskiej wersji. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Sadie Stanley jako Kim Kolwiek.

Kim Kolwiek
foto: kadr z serialu "Kim Kolwiek"

Jedną z atrakcji tegorocznego Comic Conu w San Diego, jakie Disney przygotował dla fanów, było pierwsze zdjęcie młodziutkiej Sadie Stanley w roli Kim Kolwiek z nadchodzącego aktorskiego filmu zrealizowanego na podstawie animacji o nastoletniej tajnej agentce.

Sadie Stanley jako Kim Kolwiek – pierwsze zdjęcie

Na pierwszej fotografii widzimy rudowłosą Sadie Stanley, która pojawia się w słynnej pozie i kostiumie Kim Kolwiek. Jak prezentuje się nastoletnia aktorka, możecie zobaczyć poniżej:

"

PIERWSZE SPOJRZENIE: Więc Disney robi film o KIM KOLWIEK , a oto pierwsze spojrzenie na Kim w kostiumie.  "

Magazyn EW postanowił zestawić zdjęcie aktorki z oryginalną, kreskówkową bohaterką. Trzeba przyznać, że aktorska kopia jest bardzo zbliżona do oryginału:

"

Kim Kolwiek: Zobacz pierwsze zdjęcie z aktorskiego filmu Disneya  "

„Kim Kolwiek” to popularny serial animowany produkowany dla Disney Channel w latach 2002-2007. Główną bohaterką jest rudowłosa Kim – nastolatka, która na co dzień chodzi do szkoły, a wieczorami walczy ze złem jako tajna agentka. W przygodach towarzyszy jej kolega Ross Rabiaka. Razem ratują świat przed złoczyńcami z Dr Drakkenem i jego asystentką Strzygą na czele.

Zdjęcia do aktorskiego filmu „Kim Kolwiek” ruszą jeszcze w 2018 roku. Prócz Sadie Stanley w roli Kim, w filmie wystąpią także Sean Giambrone jako Ross Rabiaka oraz Alyson Hannigan (Lilly z „Jak poznałem Waszą matkę”) jako matka Kim i Todd Stashwick (serial „12 małp”) jako Dr Drakken. W obsadzie znaleźli się też Taylor Ortega i Issac Ryan Brown, jednak ich role nie są jeszcze znane. Premiera „Kim Kolwiek” została zapowiedziana na 2019 rok. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Disney Kim Kolwiek