28.02.2017 09:44

King Kong kontra potwory na Wyspie Czaszki w zwiastunie filmu

Wyspa Czaszki nie należy do najbezpieczniejszych miejsc pod słońcem. Tu rodzi się pytanie czy uda się przeżyć.

King Kong kontra potwory na Wyspie Czaszki w zwiastunie filmu
foto: kadr z wideo

Udostępniono nam już zwiastun filmu „Kong: Wyspa Czaszki”, który trafi do kin 10 marca 2017 roku. Studio Warner Bros. w związku ze zbliżającą się premierą pokazało kolejny trailer obrazu z rolami Toma Hiddlestona i Brie Larson. Jest mnóstwo akcji, potwory piorą się po pyskach, a z helikopterów wiszących nad zieloną wyspą sypią się kilogramy pustych łusek po nabojach wypluwanych z karabinów maszynowych.

W obsadzie nadchodzącego dzieła znaleźli się oprócz Hiddlestona i Larson, takie nazwiska, jak: Samuel L. Jackson, John C. Reilly, John Goodman, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham oraz Toby Kebbell. Film reżyseruje Jordan Vogt-Roberts, zaś scenariusz napisali John Gatins i Max Borenstein.

Fabuła obrazu Jordana Vogt-Robertsa osadzona jest w latach 70. XX wieku w trakcie wojny w Wietnamie na wyspie, na którą wyrusza grupa odkrywców. Zapuszczają się oni w głąb niezbadanego terenu położonego na Pacyfiku, gdzie napotykają się na jego obrońcę, Konga.

Zobaczcie ostateczny zwiastun filmu „Kong: Wyspa Czaszki”:

„Kong: Wyspa Czaszki” ma stanowić grunt pod przyszłe spotkanie na ekranie Króla Małp i Godzilli. Obraz Vogt-Robertsa ma się rozgrywać w tym samym uniwersum co film Garetha Edwardsa z 2014 roku o przerośniętej jaszczurce.

Twórcom zależy, żeby pokazać ogromnego potwora w skali jakiej jeszcze w historii kina nie było. Wcześniej udostępniono plakat filmu, który potraktowany światłem ultrafioletowym okazywał się być pokryty notatkami autorstwa tajnej organizacji Monarch, która pojawiła się już w wspomnianym obrazie Edwardsa.

Producentami „Konga: Wyspa Czaszki” będą John Jashni oraz Thomas Tull i Mary Parent. Studio Legendary obiecało, że ma zamiar uszanować oryginalnego „King Konga” i właśnie dlatego umieści „Wyspę Czaszki” w zupełnie nowej dla serii linii czasowej.

Gdyby oglądanie Króla Małp w 2D było dla Was niewystarczające, to udostępniono także wideo zrealizowane w 360 stopniach:

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Kong: Wyspa Czaszki”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny