21.07.2017 14:19

Kingsman kontra Archer. Co stanie się, gdy spotkają się najlepsi szpiedzy świata?

Eggsy, bohater nadchodzącego filmu „Kingsman: Złoty krąg”, spotyka na swojej drodze innego superszpiega - Sterlinga Archera. Co wyniknie z tej konfrontacji?

Kingsman kontra Archer. Co stanie się, gdy spotkają się najlepsi szpiedzy świata?
foto: 20th Century Fox YouTube

Kingsman: Złoty krąg” już niedługo zadebiutuje na srebrnym ekranie. 20 lipca 2017 roku pojawił się drugi zwiastun sequela ekranizacji komiksu Dave'a Gibbonsa i Marka Millara. Studio 20th Century Fox postanowiło wykorzystać głównego bohatera filmu Eggsy'ego oraz protagonistę z komediowego serialu animowanego „Archer”. W tym celu powstała zabawna animacja, w której dochodzi do spotkania obu superszpiegów. Zarówno film, jak i serial są podszyte sporą dawką humoru, więc nie ma się co dziwić, że efekt jest rozbrajający. I to dosłownie. Zresztą sami zobaczcie.

Wideo zaprezentowano po raz pierwszy na panelu 20th Century Fox podczas San Diego Comic Con 2017. Całość wystąpienia była poświęcona filmowi „Kingsman: Złoty krąg”, co mogło rozczarować fanów serii o X-Manach, bo o nowych filmach z mutantami nic nie powiedziano. W krótkiej animacji widzimy Eggsy'ego, który wkroczył w drugi wymiar i spotkał samego Sterlinga Archera - amerykańskiego szpiega, który jest najlepszy na świecie w tym, co robi (przynajmniej w jego mniemaniu). Krótka wymiana zdań kończy się... pojedynkiem na picie alkoholu. Kto wygrał? Podczas Comic Conu na pewno Halle Berry.

A jeśli lubicie dobie golnąć przy dobrym filmie, to koniecznie sprawdźcie 10 filmów do upicia się!

Kto jest najlepszym szpiegiem na świecie?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Duperele Kingsman