01.08.2017 14:27

Kirsten Dunst skrytykowała film „Spider-Man: Homecoming”. Tom Holland odpowiada

Kirsten Dunst przed laty zagrała Mary Jane Watson w pierwszej trylogii przygód Spider-Mana. Ostatnio dość niepochlebnie wypowiedziała się na temat filmu „Spider-Man: Homecoming”. Tom Holland, który wcielił się w nowego Petera Parkera, odpowiedział na krytykę. 

Kirsten Dunst skrytykowała film „Spider-Man: Homecoming”. Tom Holland odpowiada

Drugi reboot historii Spider-Mana wzbudził wiele emocji. Chociaż od premiery minęło już trochę czasu, ciągle pojawiają się nowe informacje dotyczące filmu. Kirsten Dunst, aktorka wcielająca się w Mary Jane Watson w pierwszej trylogii, jeszcze przed premierą skomentowała film „Spider-Man: Homecoming”. Grająca wraz z Tobey'em Maguirem gwiazda, skrytykowała również wersję przygód Spider-Mana w reżyserii Marca Webba. Obie serie określiła jako zbędne i liczące na łatwy zarobek

"

My zrobiliśmy pierwsze filmy, więc kogo obchodzą kolejne? Nowe wersje to dojne krowy. To chyba oczywiste. "

Oba rebooty okazały się sporym sukcesem kasowym, ale nie powtórzyły wyników pierwszej części Spider-Mana w reżyserii Sama Reimiego. Mimo to „Spider-Man: Homecoming” zdobył uznanie wśród widzów i krytyków. Przez wielu został okrzyknięty najlepszą produkcją rozgrywającą się w filmowym uniwersum Marvela. Słowa swojej koleżanki po fachu postanowił skomentować Tom Holland, który zagrał młodego Petera Parkera. 

"

Ma prawo do takiej opinii i nie oceniam tego. Zdecydowanie nie zagrałem w tym filmie dla kasy. To znaczy, to jest praca i sądzę, że każdy mógłby ją wykonać nie zależnie od stawki. Wiem tylko, że spędziłem na planie wspaniałe chwile, byłem absolutnie zachwycony i wiesz, jeśli ona nie chce zobaczyć tego filmu, to mnie to tak naprawdę nie obchodzi. Nie znielubiłem jej w żadnym stopniu za to co, powiedziała. Ma prawo do swojej opinii, więc luz. "

Niezależnie od tego, co twierdzi Kirsten Dunst i jakie są wyniki kasowe filmu, Sony do spółki z Marvel Studios już zapowiedziały kolejną część „Spider-Mana”. Docelowo mają powstać co najmniej trzy osobne filmy z Tomem Hollandem w roli głównej. Oprócz tego młody aktor  jako Spider-Man wystąpi również w innych produkcjach dziejących się w MCU. Następnym filmem, w którym zobaczymy go w czerwono niebieskim kostiumie, będzie „Avengers: Infinitywar”. Premiera zapowiedziana jest na 26 kwietnia 2018 roku

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Spider-Man