Kit Harington - jak będzie wyglądał jako Black Knight? Zobaczcie fanart

28.08.2019 14:06
Kit Harington - jak będzie wyglądał jako Black Knight? Zobaczcie fanart Fot. AP/Associated Press/East News

W życiu pewne są 3 rzeczy - śmierć, podatki i świetne fanarty BossLogica. Australijski artysta pokazał światu swoje kolejne dzieło. Tym razem był to Kit Harington jako marvelowski Black Knight.

Gwiazdor "Gry o tron" Kit Harington zmienia broń i zbroje, ale nie barwy nadal będzie reprezentował takie same - aktor wcieli się bowiem w bohatera o pseudonimie Black Knight w nadchodzącym filmie "The Eternals".

Jak Kit Harington będzie wyglądał jako Black Knight

Kit Harington niedawno zakończył prace nad ostatnim sezonem "Gry o tron". Wraz z końcem produkcji, Harington ma wiele czasu wolnego na dołączenie do nowej franczyzy. Fani widzieli go w wielu superbohaterskich rolach rozciągających się od Batmana aż do Wolverinve'a. Niewiele osób spodziewało się jednak, że Harington zagra Black Knighta w "The Eternals", co na D23 Expo potwierdził szef MCU Kevin Feige.

A jak Jon Snow będzie prezentował się w roli Black Knighta według BossLogica? Oto fanart przygotowany przez australijskiego artystę:

Przeczytaj także

Film "The Eternals" jest reżyserowany przez Chloé Zhao, a za scenariusz są odpowiedzialni bracia Matthew K. Firpo & Ryan Firpo. W produkcji pojawi się m.in.  Angelina Jolie, Richard Madden, Gemma Chan, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh, Don Lee oraz Barry Keoghan.

"The Eternals" zadebiutuje w kinach już 6 listopada 2020 roku.

Zobacz także: "The Eternals" pokaże pierwszego głuchego herosa i homoseksualnego superbohatera

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.