„Kler” na Showmax: nowy film Wojciecha Smarzowskiego będzie dostępny online

Natalia Hluzow
05.10.2018 19:07
„Kler” na Showmax: nowy film Wojciecha Smarzowskiego będzie dostępny online Fot. plakat filmu „Kler”

Masz ochotę obejrzeć nowy film Smarzowskiego, ale nie lubisz chodzić do kina? Dowiedz się, gdzie i kiedy legalnie obejrzysz „Kler” online!

Póki co „Kler” święci triumfy w kinach, bijąc kolejne rekordy popularności, jednak już niebawem kinomani domatorzy, będą mogli obejrzeć go na ekranach własnych telewizorów i monitorów. Z nieoficjalnych informacji, które otrzymaliśmy od sprawdzonego źródła, wynika, że nowy film Smarzowskiego będze też dostępny online - na platfomie Showmax.

Jako koproducent filmu „Kler”, serwis Showmax jako pierwszy legalnie zaprezentuje najnowsze dzieło Wojtka Smarzowskiego w sieci.

„Kler” na Showmax - kiedy premiera?

Obecnie nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery filmu „Kler” online, jednak z uzyskanych informacji wynika, że kiedy tylko kinowa dystrybucja nowego filmu Smarzowskiego zakończy się na dobre, trafi on na plaformę Showmax. Biorąc pod uwagę przeciętną żywotność polskich produkcji w kinach, jednocześnie pamiętając o niebywałej popularności filmu, premiera „Kleru” na Showmax nastąpi najwcześniej w pierwszej połowie 2019 roku.

Tymczasem dla wszystkich miłośników kanapowych seansów, by osłodzić oczekiwanie na „Kler” online, Showmax przygotował pakiet dzieł Wojciecha Smarzowskiego, które już teraz można oglądać w serwisie.

>>> SPRAWDŹ TEŻ: Filmy online – gdzie oglądać? Najlepsze strony z filmami i serialami w internecie <<<

„Kler” - obraz wad i grzechów polskiego duchowieństwa

„Kler” to opowieść o Kościele katolickim ukazana przez pryzmat losów czterech księży: poddającego się cielesnym żądzom wiejskiego proboszcza Trybusa (Robert Więckiewicz), tracącego zaufanie do wiernych Kukuły (Arkadiusz Jakubik), karierowicza Lisowskiego (Jacek Braciak) oraz jego chciwego zwierzchnika abp. Mordowicza, w którego wciela się Janusz Gajos. 

Poza głównymi bohaterami, w filmie pojawiają się też inne niejednoznaczne postaci, w które wcielają się m.in. Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Izabela Kuna, Robert Wabich, Rafał Mohr i Henryk Talar.

Kinowa premiera „Kleru” odbyła się 28 września 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.