Klip z „Resident Evil: The Final Chapter” jak z „Władcy Pierścieni”

Robert Skowronski
27.12.2016 09:54
Klip z „Resident Evil: The Final Chapter” jak z „Władcy Pierścieni” Fot. kadr z wideo

Milla Jovovich czy też grana przez nią Alice nie ma zamiaru rozdrabniać się przy starciu z hordami zombie. Zobaczcie fragment filmu „Resident Evil: The Final Chapter”.

Co by było, gdyby świat wykreowany w latach 90. na potrzeby gry firmy Capcom spotkał się z tym znanym z „Władcy Pierścieni”? Odpowiedź na to pytanie niesie poniższy klip z nadchodzącego filmu w reżyserii Paula W.S. Andersona. Twórca nie jest zresztą obcy fanom serii, gdyż to właśnie on był odpowiedzialny za trzy wcześniejsze z pięciu części cyklu. Scenariusz także został podpisany jego nazwiskiem.

Wszystko rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z pochodzącego z 2012 roku „Resident Evil: Retrybucji”. Alice musi wrócić tam, gdzie rozpoczął się cały koszmar - do Ula znajdującego się w Raccoon City. To tu korporacja Umbrella zbiera wszystkie swoje siły, aby wykonać ostateczny cios wymierzony w ludzkość, a w zasadzie w to, co z niej zostało.

Na ekran wraca nie tylko Milla Jovovich, którą zobaczymy m.in. jako staruszkę, ale też Ali Larter jako Claire Redfield, Iain Glen w roli dra Isaacsa czy też Shawn Roberts jako Albert Wesker. Wśród nowych twarzy znaleźli się Ruby Rose (Abigail), Eoin Macken (Doc), William Levy (Christian), Fraser James (Michael) oraz japońska modelka Rola (Cobalt).

Zobaczcie trwający blisko minutę fragment „Resident Evil: The Final Chapter”:

Wcześniej można było odnaleźć w sieci kilka innych promocyjnych klipów z fragmentami filmu:

Resident Evil pierwotnie było grą wideo wydaną przez firmę Capcom. Jeżeli zatem taką samą miłością darzycie świat elektronicznej rozrywki co X Muzę, z pewnością zacieracie też ręce na filmowe wersje „Assassin’s Creed” czy „Battlefielda”, który stanie się serialem. Powstanie także nowa wersja „Tomb Raidera”, a kinowej wersji doczeka się także gra Uncharted.

Czekacie na „Resident Evil: The Final Chapter”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.