Kobieca odsłona "Piratów z Karaibów" w końcu powstanie? Pojawiły się nowe doniesienia

06.05.2020 14:28
Kobieca odsłona "Piratów z Karaibów" w końcu powstanie? Pojawiły się nowe doniesienia Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Według najnowszych doniesień, studio Disney przymierza się do obsadzenia głównej roli kobiecej w nowych "Piratach z Karaibów". Kto miałby zagrać?

O powstaniu 6. części "Piratów z Karaibów" mówi się już od kilku lat. Po sromotnej porażce, jaką była 5. odsłona, pojawiły się głosy o restarcie serii. Tym razem z kobietą w centrum wydarzeń. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, wizja ta ma się wkrótce spełnić.

Kobieca odsłona "Piratów z Karaibów" w końcu powstanie? 

Jak już wiemy, Johnny Depp nie powróci w roli Jacka Sparrowa, dzięki czemu Disney zaoszczędzi niemałą sumę pieniędzy. Przy braku ikonicznej postaci, twórcy najnowszej odsłony muszą znaleźć zastępstwo. I tutaj na scenę wchodzi Red - bohaterka znana klientom disneyowskich parków rozrywki. 

Przeczytaj także

Najnowsze doniesienia wskazują, że fani serii mieli rację - do roli głównej (czyli wspomnianej Red) przymierzana jest gwiazda "Strażników Galaktyki" i nowych odsłon "Jumanji" - Karen Gillan. Nie podano informacji, czy studio podjęło już oficjalne rozmowy z aktorką. Z uwagi, że nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, należy wziąć poprawkę, że ewentualny angaż Gillan powinien pozostać w sferze pogłosek.

Przeczytaj także

Na obecną chwilę nie wiemy, kto miałby wyreżyserować 6. "Piratów z Karaibów", jednak Disney ma już ponoć kilku kandydatów. Scenariuszem ma się zająć Craig Mazin, odpowiedzialny niegdyś za między innymi "Czarnobyl", "Kac Vegas 3" oraz "Łowcę i Królową Lodu". W roli producentów mają powrócić Jerry Bruckheimer i Chad Oman.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.