05.01.2018 11:49

Oficjalny zwiastun i najgorszy plakat filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi, jaki dotychczas widzieliśmy

Wydawało Ci się, że portretowe plakaty kobiet mafii były słabe? To nie widziałeś jeszcze tego!

Oficjalny zwiastun i najgorszy plakat filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi, jaki dotychczas widzieliśmy
foto: kadr z wideo

Patryk Vega na swoim facebookowym profilu udostępnił kolejne materiały promujące jego najnowszy film (choć w kwestii tego reżysera trudno nadążyć za tym, który jest najnowszy) i jak zwykle są... porażające.

Na plakacie widzimy informację, że scenariusz filmu został napisany z gangsterami z Mokotowa oraz całą obsadę „Kobiet mafii”, która została na niego wklejona chyba w paincie. A przynajmniej tak to wygląda. Czyżby gwiazdy filmów Vegi, tak wierne swojemu reżyserowi, że wraz z nim porzuciły kolejnego „Pitbulla”, nie znalazły czasu na wspólną sesję zdjęciową? Wychodzi na to, że nie, co widać na załączonym obrazku:

Trzeba przyznać panu Krzemienieckiemu, że tak źle jeszcze nie było. Ale na szczęście jest też nowy trailer – w porównaniu do reżyserskiego zwiastuna „Kobiet mafii” – utemperowany, bo przygotowany dla publiczności w kinach, która niekoniecznie kojarzy stylistykę Vegi i będzie zaskakiwana tym trailerem przed seansami innych filmów. W oficjalnym zwiastunie znajdziemy nowe scenki, wprowadzenie do historii, więcej miłości, TROCHĘ mniej przekleństw i właściwą reakcję Bogusława Lindy na złotą myśl bohaterki o ksywie „Daria” granej przez Agnieszkę Dygant (1:25 – polecam).

W filmie „Kobiety mafii” zobaczymy pełen skład aktorski Vegi: wspomnianą już Agnieszkę Dygant, Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Sebastiana Fabjańskiego, Janusza Chabiora oraz Julię Wieniawę, Aleksandrę Popławską, Bogusława Lindę i Olafa Lubaszenkę (!).

Premiera „Kobiet mafii” odbędzie się 23 lutego 2018 roku. Tymczasem Patryk Vega pracuje już nad kolejnym projektem – „Small World”, w którym być może zobaczymy nawet Colina Farrella oraz matkę jego dziecka.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Patryk Vega Kobiety mafii