19.09.2018 11:23

Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club”

Twórca „Ludzkiej stonogi” szokuje nowymi kadrami z najnowszego filmu pod tytułem „The Onania Club”. 

Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club”
foto: kadr z filmu The Onania Club

Tom Six to reżyser, który lubi wprowadzać widów w konsternację. Tworzy filmy na pograniczu dobrego smaku, celowo nadając im groteskowy klimat. Tak właśnie było ze sławetną trylogią „Ludzka stonoga”, która należy do jednych z najbardziej obrzydliwych serii horrorów w historii kina. Tym razem filmowiec wziął się produkcję na pograniczu horroru i dramatu. W filmie „The Onania Club” pojawia się grupa bogatych kobiet, czerpiących przyjemność z cudzego nieszczęścia. I to dosłownie. W sieci pojawiły się trzy nowe zdjęcia z najnowszej produkcji filmowca. 

„The Onania Club” - nowe zdjęcia z filmu twórcy „Ludzkiej stonogi”

O samym filmie wiadomo nie wiele. Do tej pory ukazał się kontrowersyjny plakat i teaser, przedstawiający tytułowy klub w akcji. Główna bohaterka spotka na swojej drodze grupę starszych, bogatych kobiet u władzy, które onanizują się do sytuacji, w której ktoś cierpi. Six zapowiedział swoje nowe dzieło jako „paskudne, nieludzkie doświadczenie”. Stwierdził również, że „The Onania Club” to „powiew zanieczyszczonego powietrza w czasach rosnącej poprawności politycznej i nietolerancji”. 

Nowe kadry z filmu doskonale ilustrują słowa reżysera. 

The Onania Club
The Onania Club
The Onania Club

Na jednym widzimy, jak grupa tytułowych bohaterek masturbuje się patrząc na umierającą kobietę w szpitalnym łóżku. Na kolejnym widzimy główną bohaterkę. Ostatnie ukazuje ją, rozpinającą worek na zwłoki. Pomysł na produkcję pochodzi z filozofii Schopenhauera. Chodzi o pojęcie Schadenfreude - zjawisko czerpania przyjemności z cudzego nieszczęścia. Oczywiście w filmie „The Onania Club” termin został zinterpretowany aż nazbyt dosłownie. 

Chociaż Six obiecuje, że film zadebiutuje w roku 2018, wciąż nie zdradzono dokładnej daty jego premiery. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Horror Ludzka stonoga Tom Six Onania Club