28.12.2018 11:14

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" - Tak zmienili się aktorzy po latach

Jak przez 30 lat zmienili się bohaterowie znani z dwóch pierwszych komedii - Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, czy Jerzy Rogalski? Zobacz galerię zdjęć. 

Miszmasz, czyli kogel-mogel 3
foto: materiały prasowe

W "Miszmaszu, czyli koglu-moglu 3" główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes (plantacja marihuany). W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska (Ewa Kasprzyk) - celebrytka i słynna sekstrenerka - wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy - mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) - buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Kim teraz są bohaterowie z Kogla Mogla?

Kasia Zawada (Grażyna Błęcka-Kolska) - jest rozwódką, pracuje jako dyrektorka szkoły w Brzózkach. Pełna ciepła Kasia zawsze jest go­towa pomagać innym – nawet gdy jej własne życie wcale nie przypomina sielanki. I cierpliwie wybacza jedynemu synowi Marcinowi kolejne grzeszki…

Solska (Katarzyna Łaniewska) - matka Kasi i babcia Marcina to zaradna, pra­cowita gospodyni, dla której najważniejsza jest rodzina. Cały czas rozpieszcza jedynego wnuka i nawet nie dostrzega, że Marcin wcale nie wyrósł na aniołka…

Barbara Wolańska (Ewa Kasprzyk) - matka Agnieszki i Piotrusia. Od lat rządzi całą rodziną, a ostatnio została też słynną ekspertką od seksu. Pewna siebie i wyzwolona, na kolej­nych wykładach doradza kobietom, jak odnaleźć punkt G. I nawet nie zauważa, że jej własny mąż dochodzi powoli do punktu R jak rozwód i rozstanie.

Marian Wolański (Zdzisław Wardejn)  - ojciec Agnieszki i Piotrusia. Od lat żyje w cieniu przebojowej żony, zapominając o własnym szczęściu i z łezką w oku wspominając dawne czasy, gdy w ich domu mieszkała sympatyczna, pełna ciepła Kasia.

Staszek Kolasa (Jerzy Rogalski) - niedoszły mąż Kasi. Przez lata stał się wielbicielem ogrodnictwa oraz krasnoludków. Aktualnie jest w Brzózkach sołtysem, niekoniecznie przez miesz­kańców lubianym. I mimo upływu lat wciąż ma sła­bość do swojej "narzeczonej".

Jak po latach wyglądają bohaterowie Kogla Mogla?

Dystrybutorzy podzielili się również zdjęciami pokazującymi, jak na przestrzeni lat zmieniali się bohaterowie serii "Kogel-mogel":

Film "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" trafi do kin już 25 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Kogel-Mogel