"Kolejne 365 dni" - zobaczcie zwiastun finału trylogii o Laurze i Massimo [WIDEO]

09.08.2022 11:47
"Kolejne 365 dni" - zobaczcie zwiastun finału trylogii o Laurze i Massimo [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

Kiedyś Tomasz Zimoch podczas komentowania meczu Widzewa z Brøndby wykrzyknął w przypływie ekscytacji piękne sformułowanie: "Panie Turek! Kończ pan ten mecz!". Podobnie emocjonalnie zareagowaliśmy my, kiedy dowiedzieliśmy się, że nadchodzi już finał trylogii "365 dni".

Kolejne 365 dni - zobaczcie zwiastun produkcji

Jak już się pewnie domyślacie, w sieci pojawił się zwiastun kolejnej odsłony jednej z najmniej kreatywnych franczyz w historii polskiej kinematografii (tak, to mocne słowa) - "Kolejne 365 dni" ma być (na szczęście) finałem trylogii na podstawie dzieł Blanki Lipińskiej i jesteśmy bardzo, ale to bardzo wdzięczni, że tak się stanie.

Polecamy

A co tam słychać u głównych bohaterów? Chciałoby się w typowy polski sposób rzec: "Wszystko po staremu, w tym kraju nie da się żyć, osiem gwiazdek", ale niestety u Massimo i Laury jest jeszcze gorzej, niż zwykle. Jak czytamy w opisie fabuły "ich związek wisi na włosku, a para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który pragnie ich rozdzielić". 

Oprócz tego małego problemu, to wszystko jest jednak po staremu - w zwiastunie mamy ładne widoczki, drogie domy, piękne kobiety, przystojnych facetów, a nawet sformułowanie: "Are you back, baby girl?", które jak rozumiem jest nawiązaniem do pierwszej odsłony i "Are you lost, baby girl?" (sformułowanie znam z memów o Trzaskowskim, nie dotrwałem do tego, by usłyszeć je w filmie - przyp. red.).

Zobaczcie zwiastun poniżej:

W nowej odsłonie powraca oczywiście gang odpowiedzialny za sukces poprzednich odsłon - za kamerą ponownie stanęli Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a scenariusz powstał na bazie motywów z powieści Blanki Lipińskiej. W swoich rolach powracają natomiast Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Susinna, Magdalena Lamparska czy Otar Saralidze.

Data premiery "Kolejnych 365 dni" jest zaplanowana na 19 sierpnia 2022 roku. Film pojawi się oczywiście na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.