Kolejne "Martwe zło" jednak powstanie! Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej odsłony kultowego horroru

09.06.2020 08:41
Kolejne "Martwe zło" jednak powstanie! Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowej odsłony kultowego horroru Fot. Collection Christophel/ East News

Kolejne "Martwe zło" zmierza na ekrany kin. Jak brzmi oficjalny tytuł nowej odsłony i kto został reżyserem? Przedstawiamy pierwsze szczegóły filmu.

"Martwe zło" to marka doskonale znana przez wszystkich horroromaniaków. To, co zaczęło się od niskobudżetowej produkcji, nakręconej przez grupę przyjaciół, przekształciło się w kultową serię grozy, wymieniają jednym tchem z takimi gigantami, jak "Halloween" i "Koszmar z ulicy Wiązów". Teraz doczekamy się kolejnej odsłony. 

"Martwe zło" - kolejna część w drodze na ekrany

Już w ubiegłym roku Sam Raimi (twórca pierwszych trzech filmów) wyjawił, że chciałby nakręcić kolejną część. Teraz Bruce Campbell, odtwórca ikonicznej tytułowej roli, potwierdził nadzieje fanów. 

Film nosi tytuł "Evil Dead Now", a stanowisko reżysera piastuje Lee Cronin (twórca horroru "Impostor"), osobiście wybrany przez Raimiego. Campbell zapewnił, że produkcja ma być bardziej dynamiczna i dostosowana do obecnych czasów. Niestety, aktor potwierdził również, że nie pojawi się w filmie.

Przeczytaj także

Bruce Campbell jest twarzą serii. Wcielił się w postać Asha Williamsa we wszystkich trzech oryginalnych filmach z serii, a następnie kontynuował swoją przygodę z "Martwym złem" w serialu telewizyjnym. W 2013 roku pojawił się także gościnnie w remake'u.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.