Najpierw szukał bójki, a potem groził, że ich spali. Kolejne szczegóły z pijackiej eskapady Ezry Millera na Hawajach

04.04.2022 13:07
Najpierw szukał bójki, a potem groził, że ich spali. Kolejne szczegóły z pijackiej eskapady Ezry Millera na Hawajach Fot. Justin Ng/Photoshot/East News

Ezra Miller kilka dni temu znalazł się w nagłówkach międzynarodowych mediów, kiedy hawajska policja poinformowała, że aresztowała go za wszczęcie bójki w barze. Na tym jego problemy z prawem się nie kończą.

Ezra Miller groził małżeństwu na Hawajach, że ich spali

Gwiazdor "Fantastycznych zwierząt" i "Flasha" Ezra Miller podobno groził małżeństwu na Hawajach, że zamierza ich podpalić. Znajdujący się na wakacjach Stoyan Kojoukarov i jego żona Niegel Hayes poprosili sąd o wydanie tymczasowego zakazu zbliżania się do nich. Para stwierdziła, że Miller dostał się do ich pokoju przez okno i groził im, że ich spali.

Polecamy

Z relacji małżeństwa wynika też, że aktor ukradł im kilka przedmiotów - w tym paszport i portfel należący do Hayes. Jak podaje ET Canada, sąd przyznał małżeństwu rację i Miller ma się pojawić w sądzie 13 kwietnia 2022 roku. 

Para twierdzi, że nadal nie może dojść do siebie po zachowaniu Millera, a aktor ma mieć "prosty dostęp do broni", a także "znajomości pozwalające mu na to, by mógł się nad nimi znęcać w przyszłości". Tak jak wspomnieliśmy, sprawa będzie kontynuowana 13 kwietnia.

Polecamy

Przypominamy, że nie jest to pierwszy raz, gdy Miller ma problemy prawne na Hawajach - pod koniec marca 2022 roku aktor został aresztowany przez lokalną policję, kiedy to zaczął się zachowywać agresywnie wobec innych klientów baru. Zaczął przepychać się z 23-letnią kobietą, a także rzucił się na 32-letniego mężczyznę grającego w rzutki.

Prośby o spokój ze strony właścicieli okazały się być nieskuteczne, więc ci zadzwonili na policję. Funkcjonariusze zatrzymali Millera, a ten trafił do aresztu. Po wpłaceniu kaucji o wysokości 500 dolarów, aktor wyszedł na wolność.

Już 8 kwietnia 2022 roku będziemy mogli zobaczyć Ezrę Millera w filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.