07.06.2019 11:45

Kolejny bohater "Toy Story 4" padł ofiarą laleczki Chucky

Ta sama data premiery czyni "Laleczkę" i "Toy Story 4" rywalami. Twórcy filmu o morderczej zabawce postanowili wykorzystać ten fakt w promocji swojego dzieła. Już kolejny bohater "Toy Story" padł ofiarą Chucky'ego.

Foto: kadr z filmu; materiały prasowe
Foto: kadr z filmu; materiały prasowe

Chucky'ego wszyscy znamy i kochamy, dlatego też jego mordercze zapędy nie powinny nikogo szokować. Jednak teraz mordercza lalka obrała sobie za cel innych uwielbianych bohaterów - zabawki z serii "Toy Story". Kto tym razem padł ofiarą Chucky'ego?

Kolejny bohater "Toy Story 4" zamordowany przez laleczkę Chucky

"Laleczka" i "Toy Story 4" pojawią się na ekranach kin tego samego dnia, co oznacza, że będą ze sobą rywalizować. By przygotować się do batalii twórcy filmu o morderczej lalce postanowili zastosować ciekawe zagranie marketingowe w postaci plakatów, na których widać dwóch bohaterów filmu "Toy Story 4" zamordowanych przez Chucky'ego. Ofiarami lalki padli kowboj Chudy i pies imieniem Cienki. Na tym się jednak nie skończyło, gdyż nasz morderczy przyjaciel dorwał kolejnego bohatera "wrogiej" produkcji. Tym razem padło na Buzza Astrala.

Niedorzeczna fabuła remake'u „Laleczki Chucky”. Fani oryginalnej serii nie będą zadowoleni ze zmian
Niedorzeczna fabuła remake'u „Laleczki Chucky”. Fani oryginalnej serii nie będą zadowoleni ze zmian
Przeczytaj także Niedorzeczna fabuła remake'u „Laleczki Chucky”. Fani oryginalnej serii nie będą zadowoleni ze zmian

"Laleczka" - kiedy horror trafi do kin?

Horror w reżyserii Larsa Klevberga zobaczymy już 20 czerwca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy (i usłyszymy) między innymi Aubrey Plazę, Marka Hamilla, Briana Tyree Henry'ego oraz Gabriela Batemana. Chociaż na świecie "Toy Story 4" wejdzie do kin 15 czerwca 2019 roku, na polską premierę będziemy musieli poczekać aż do 9 sierpnia.

Kto by wygrał?

Natalia Nowecka
Tagi: Laleczka Chucky Toy Story