Kolejny bohater "Toy Story 4" padł ofiarą laleczki Chucky

Natalia Nowecka
07.06.2019 11:45
Kolejny bohater "Toy Story 4" padł ofiarą laleczki Chucky Fot. kadr z filmu; materiały prasowe

Ta sama data premiery czyni "Laleczkę" i "Toy Story 4" rywalami. Twórcy filmu o morderczej zabawce postanowili wykorzystać ten fakt w promocji swojego dzieła. Już kolejny bohater "Toy Story" padł ofiarą Chucky'ego.

Chucky'ego wszyscy znamy i kochamy, dlatego też jego mordercze zapędy nie powinny nikogo szokować. Jednak teraz mordercza lalka obrała sobie za cel innych uwielbianych bohaterów - zabawki z serii "Toy Story". Kto tym razem padł ofiarą Chucky'ego?

Kolejny bohater "Toy Story 4" zamordowany przez laleczkę Chucky

"Laleczka" i "Toy Story 4" pojawią się na ekranach kin tego samego dnia, co oznacza, że będą ze sobą rywalizować. By przygotować się do batalii twórcy filmu o morderczej lalce postanowili zastosować ciekawe zagranie marketingowe w postaci plakatów, na których widać dwóch bohaterów filmu "Toy Story 4" zamordowanych przez Chucky'ego. Ofiarami lalki padli kowboj Chudy i pies imieniem Cienki. Na tym się jednak nie skończyło, gdyż nasz morderczy przyjaciel dorwał kolejnego bohatera "wrogiej" produkcji. Tym razem padło na Buzza Astrala.

Przeczytaj także

"Laleczka" - kiedy horror trafi do kin?

Horror w reżyserii Larsa Klevberga zobaczymy już 20 czerwca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy (i usłyszymy) między innymi Aubrey Plazę, Marka Hamilla, Briana Tyree Henry'ego oraz Gabriela Batemana. Chociaż na świecie "Toy Story 4" wejdzie do kin 15 czerwca 2019 roku, na polską premierę będziemy musieli poczekać aż do 9 sierpnia.

 

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.