Kolejny superbohater doczeka się swojego filmu LEGO
Natalia Hluzow
12.10.2017 13:55
Kolejny superbohater doczeka się swojego filmu LEGO Fot. kadr z wideo

Na horyzoncie pojawił się nowy projekt, który łączy ubóstwianych superbohaterów z uwielbianymi klockami LEGO. Czy można chcieć czegoś więcej?

Jak ujawniono podczas Comic-Conu w Nowym Jorku – nowym bohaterem filmu LEGO będzie Czarna Pantera – superbohater, który staje się coraz ważniejszą częścią filmowego uniwersum Marvela. Widzowie mieli okazję poznać go za sprawą hitu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”, a już w 2018 roku zobaczą solowy film poświęcony władcy Wakandy. Producenci kują więc żelazo, póki gorące i już zabierają się za prace nad animowanym filmem LEGO „Black Panther”.

Nowy film LEGO będzie nosić tytuł „Black Panther: Trouble In Wakanda”. Nieznana jest jeszcze jego data premiery, wiadomo natomiast, że ma być częścią większego projektu o nazwie „Marvel LEGO Special”. Zakłada się, że film trafi do dystrybucji DVD/Blu-Ray, a być może i do telewizji. Mało prawdopodobne jest natomiast, by pojawił się na ekranach kin, ponieważ prawa do pełnometrażowych filmów LEGO ma Warner Bros., który – jak wiadomo – produkuje filmy DC.

black panther lego movie Fot. foto: kadr z wideo

Niezależnie od barw superherosów, filmy spod znaku LEGO zawsze są pełne humoru, który trafia w gusta i dzieci, i dorosłych, a na który nie można sobie pozwolić w pełnometrażowych projektach Marvela (być może przepełniony absurdalnym humorem „Thor: Ragnarok” będzie pierwszym wyjątkiem od tej reguły). Można się zatem spodziewać, że „Black Panther: Trouble In Wakanda” również przyniesie nam mnóstwo zabawy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.