11.12.2019 12:36

Kolejny zwiastun "Klątwy" jest jeszcze bardziej przerażający, niż poprzedni [WIDEO]

Już w przyszłym miesiącu w kinach pojawi się nowa wersja "Klątwy". W sieci zadebiutował kolejny zwiastun horroru, który przeraża jeszcze bardziej, niż poprzedni.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "The Grudge: Klątwa"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "The Grudge: Klątwa"

"Klątwa" to słynny japoński horror, który już wkrótce doczeka się kolejnego remake'u. W sieci zadebiutował drugi zwiastun produkcji i wygląda na to, że czeka nas mrożący krew w żyłach seans.

"The Grudge: Klątwa" - nowy zwiastun horroru jeszcze straszniejszy, niż poprzedni

Film opowiada historię nawiedzonego domu, w którym przed laty doszło do strasznego morderstwa. W wyniku makabrycznych wydarzeń, w budynku narodziła się klątwa sprawiająca, że każdy, kto przekroczył próg domu, ginął straszliwą śmiercią.

kadr z filmu Klątwa
kadr z filmu Klątwa
Przeczytaj także Netflix stworzy japoński horror osadzony w uniwersum "The Grudge – Klątwa". Czy film przerazi widzów jak oryginalna seria?

W październiku ukazał się pierwszy zwiastun horroru, który przeraził internautów. Okazuje się jednak, że twórcy mają wiele asów w rękawie. Druga zapowiedź, która ukazała się wczoraj, jest jeszcze bardziej przerażająca. Zobaczcie sami.

Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach
Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach
Przeczytaj także Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach

W obsadzie nowej "Klątwy" znaleźli się Andrea Riseborough, John Cho, Demian Bichir Betty Gilpin, Lin Shaye i Jacki Weaver. Horror w reżyserii Nicolasa Pesce trafi na ekrany kin już 3 stycznia 2020 roku.

Zobacz też: Jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

Tagi: News Zwiastuny Klątwa Horror