Kolejny zwiastun "Klątwy" jest jeszcze bardziej przerażający, niż poprzedni [WIDEO]
11.12.2019 12:36
Kolejny zwiastun "Klątwy" jest jeszcze bardziej przerażający, niż poprzedni [WIDEO] Fot. kadr ze zwiastuna filmu "The Grudge: Klątwa"

Już w przyszłym miesiącu w kinach pojawi się nowa wersja "Klątwy". W sieci zadebiutował kolejny zwiastun horroru, który przeraża jeszcze bardziej, niż poprzedni.

"Klątwa" to słynny japoński horror, który już wkrótce doczeka się kolejnego remake'u. W sieci zadebiutował drugi zwiastun produkcji i wygląda na to, że czeka nas mrożący krew w żyłach seans.

"The Grudge: Klątwa" - nowy zwiastun horroru jeszcze straszniejszy, niż poprzedni

Film opowiada historię nawiedzonego domu, w którym przed laty doszło do strasznego morderstwa. W wyniku makabrycznych wydarzeń, w budynku narodziła się klątwa sprawiająca, że każdy, kto przekroczył próg domu, ginął straszliwą śmiercią.

Przeczytaj także

W październiku ukazał się pierwszy zwiastun horroru, który przeraził internautów. Okazuje się jednak, że twórcy mają wiele asów w rękawie. Druga zapowiedź, która ukazała się wczoraj, jest jeszcze bardziej przerażająca. Zobaczcie sami.

Przeczytaj także

W obsadzie nowej "Klątwy" znaleźli się Andrea Riseborough, John Cho, Demian Bichir Betty Gilpin, Lin Shaye i Jacki Weaver. Horror w reżyserii Nicolasa Pesce trafi na ekrany kin już 3 stycznia 2020 roku.

Zobacz też: Jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.