14.05.2019 12:55

Komedia "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" doczeka się rebootu. Kto wystąpi w filmie?

Film "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" doczeka się nowej wersji. Według najnowszych informacji w głównej roli wystąpi Josh Gad. Czego dokładnie będzie dotyczyć akcja nadchodzącej produkcji?

Komedia "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" doczeka się rebootu. Kto wystąpi w filmie?
foto: kadr z filmu Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki

Disney nie zwalnia tempa w powoływaniu do życia filmów opartych na legendzie sprzed kilku dekad. Z sukcesem wskrzeszono w ten sposób "Gwiezdne Wojny" oraz klasyczne animacje Disneya, którym nadano nowe życie. To jednak nie koniec. Producenci z wytwórni Myszki Miki postanowili podążyć również ścieżką, którą udeptali twórcy kolejnych części "Parku Jurajskiego", czyli zrobić nową część znanej serii, która jest odrębną historią, nie odcinając się od jej początków. Według najnowszych informacji właśnie tego typu filmem ma być nowa wersja komedii science fiction z 1989 roku pod tytułem "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki"

Na kreawędzi (Sylvester Stallone)
Na kreawędzi (Sylvester Stallone)
Przeczytaj także Film z Sylvestrem Stallone'em "Na krawędzi" doczeka się remake'u. Główną bohaterką będzie kobieta

"Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" - reboot filmu

Oczywiście fani przygód zwariowanej rodziny Szalinskich doskonale wiedzą, że kilka lat po premierze pierwszej części do kin trafiła kontynuacja zatytułowana "Kochanie, zwiększyłem dzieciaka", a pod koniec lat 90. kolejny film z serii "Kochanie, zmniejszyliśmy siebie" dostępny jedynie w dystrybucji domowej. Sequele nie były jednak tak popularne jak oryginał. Mimo to, wielu miłośników kina dobijających właśnie trzydziestki zapewne doskonale pamięta "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" ze swojego dzieciństwa. I właśnie z tego powodu Disney postanowił stworzyć reboot, który nie zapomina o słynnej komedii Joe'go Johnstona.

Jak donosi Cinemablend, Disney pracuje nad filmem zatytułowanym po prostu "Shrunk", w którym główną rolę zagra Josh Gad. Obecnie trwają poszukiwania reżysera, który nie tylko jest utalentowanym filmowcem, ale również fanem oryginalnej serii, będącym w stanie tchnąć nowego ducha w wypełniony sentymentem tytuł. Co prawda kilka lat temu mówiło się o remake'u filmu "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki", ale producenci szybko zauważyli, że samymi remake'ami nie zarobią miliardów dolarów. Dla widzów liczy się ciągłość historii powiązanej z przeszłością. 

"Shrunk" - kiedy premiera reboota filmu "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki"

Według najnowszych informacji, Gad wcieli się w dorosłego Nicka Szalinskiego, który odtworzy eksperyment swojego ojca. Całość ma być osadzona w uniwersum, które powołano do życia 30 lat temu. Trudno powiedzieć, czy na duży ekran jako Wayne Szalinski powróci Rick Moranis. Pozostała obsada produkcji nie jest na razie znana. Nie wiadomo też, kiedy "Shrunk" trafi do kin.

>>Zobacz też: Disney planuje stworzyć reboot "Piratów z Karaibów" napisany przez scenarzystów "Deadpoola"<<

Sergiusz Kurczuk