Konflikt zakończony. Vin Diesel i The Rock znowu kumplami

Kamil Dachnij
20.04.2017 15:00
Konflikt zakończony. Vin Diesel i The Rock znowu kumplami Fot. Kadr z video

Jak donoszą różne źródła, The Rock i Vin Diesel zakopali topór wojenny i zgłosili chęć zagrania razem w kolejnej części „Szybkich i wściekłych”. 

O sporze między Vinem Dieselem i Dwaynem „The Rock” Johnsonem mówiono już od dłuższego czasu. Zaczęło się od postu Johnsona umieszczonego na Instagramie w 2016 roku, gdzie skrytykował swoich kolegów po fachu. 

Wielu uważało, że był to klasyczny chwyt reklamowy, który miał podgrzać atmosferę przed premierą nowego filmu i doprowadzić do walki obu aktorów na WrestleManii, ale ostatecznie do konfrontacji na ringu nie doszło. Jednak dalsze doniesienia potwierdzały, że coś jest na rzeczy. Vin Diesel rzekomo kazał wyciąć z „Szybkich i wściekłych 8” scenę walki między The Rockiem i Jasonem Stathamem. Podczas trasy promocyjnej filmu Diesel i Johnson nie pojawiali się razem. 

Według innych źródłem kością niezgody miała być ilość czasu spędzonego na ekranie. The Rock czuł się urażony, że Vinowi przypadają lepsze sceny akcji, lecz miał się pogodzić z faktem, że to jego kolega jest prawdziwą gwiazdą filmu. Panowie po kilku prywatnych spotkaniach orzekli, że są na 1000% zainteresowani zagraniem wspólnie w 9 części franczyzy, a wszyscy fani mogą odetchnąć z ulgą. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.