"Kosmiczny mecz 2" - oto pierwszy oficjalny klip z kontynuacji filmu

19.08.2020 10:12
"Kosmiczny mecz 2" - oto pierwszy oficjalny klip z kontynuacji filmu Fot. POOL/Getty AFP/East News

Z okazji rozpoczęcia play-offów NBA, producenci z Uninterrupted postanowili zaprezentować pierwszy oficjalny klip z "Space Jam: A New Legacy", w Polsce znanego jako "Kosmiczny mecz 2".

"Kosmiczny mecz" nie byłby tak popularną produkcją, gdyby nie charakterystyczne stroje i genialna oprawa muzyczna. To drugie wciąż pozostaje zagadką w nowej odsłonie serii, ale na szczęście LeBron James i spółka postanowili się podzielić tym pierwszym w pierwszym oficjalnym klipie z "Kosmicznego meczu 2". A te definitywnie przykuwają wzrok.

Kosmiczny mecz 2 - oto nowe stroje składu Zwariowanych melodii

Na Twitterze firmy Uninterrupted (platformy medialnej założonej przez Jamesa) oraz osobistym profilu gwiazdora NBA pojawiło się wideo, na którym zaprezentowano nowe stroje. Te są koloru błękitnego, z bardzo dużym logo oraz fioletową nazwą drużyny. Twórcy użyli również logotypu Nike'a oraz charakterystycznego logo LeBrona, które widnieje na każdym jego bucie. Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Malcolm D. Lee jest reżyserem produkcji, a Ryan Coogler (reżyser "Creed" oraz "Black Panther"), LeBron James i Maverick Carter (z ramienia SpringHill Entertainment) są producentami filmu. Producentami wykonawczymi są natomiast Justin Lin (reżyser m.in. "Szybkich i wściekłych 7"), Sev Ohanian oraz Jamal Henderson.

Oprócz LeBrona Jamesa, w filmie "Space Jam: A New Legacy" ma się pojawić m.in. Don Cheadle. Więcej szczegółów nie znamy. Premiera "Kosmicznego meczu 2" odbędzie się w lipcu 2021 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.