"Kraina Lodu 2" ma kolejny trailer

23.09.2019 15:22
"Kraina Lodu 2" ma kolejny trailer Fot. materiały prasowe Disney

Disney nie zamierza zwalniać w biciu finansowych rekordów. Pomóc w zdobyciu kolejnego miliarda dolarów ma druga część przygód Elsy i reszty, która trafi do kin 22 listopada.

Pierwszy trailer "Krainy Lodu 2" pobił ustanowiony zaledwie kilka miesięcy wcześniej przez reboot "Króla Lwa" rekord wyświetleń wśród zwiastunów. Teraz fani i fanki otrzymali drugą zapowiedź filmu, przybliżającą, czego możemy się spodziewać po kolejnej części jednej z najpopularniejszych animacji w historii.

Przeczytaj także

Kraina Lodu 2 trafi do kin 22 listopada

W 2019 roku Disney wydał już takie filmy jak „Toy Story 4”, „Aladyn”, „Król Lew”, „Kapitan Marvel” oraz „Avengers: Koniec gry”, z których KAŻDY zarobił co najmniej miliard dolarów. Większość komentatorów jest przekonana, że druga część "Krainy Lodu" z łatwością przekroczy ten pułap.

Właśnie ten długi okres oczekiwania powoduje, że wielu fanów nie może doczekać się powrotu Elsy i jej przyjaciół. 6 lat to bardzo długi czas dla dzieci, które zasłuchiwały się piosenką "Let It Go" ponad pół dekady temu. Tuż po premierze, księżniczki z "Krainy Lodu" obrosły wręcz kultem wśród dziewczynek na całym świecie. Trudno więc było najmłodszym doczekać się premiery nowego rozdziału w historii ich ulubionych postaci. Oczekiwanie jednak na zakończenie prac nad filmem było spowodowane pedantycznością Jennifer Lee, która jest reżyserską obu odsłon historii sióstr. Jak stwierdziła Kristen Bell, Lee od początku chciała nakręcić sequel "Krainy Lodu", ale postawiła sobie za cel, aby historia opowiadana w tej baśni była świeża i wyjątkowa.

Nie chcieliśmy, aby ten film był po prostu odcinaniem kuponów od oryginału

Wyjaśniła aktorka, która wciela się w Elsę w oryginalnej wersji językowej.

Będziecie chcieli zobaczyć kolejną animację Disneya czy może macie dosyć historii od Myszki Myki?

Zobacz także:  Czy Sven z "Krainy lodu" jest tak naprawdę umierającą samicą?

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.